Jump to content

Golf 6 1.4 TSI


ShadoWzZ

Postare recomandată

Nu cred ca pun astazi grila superioara. trebuie scoase partile rosii si vopsite...abia apoi urcate ...plus ca astept sigla de tsi :))))

Link către comentariu

Poti sa faci dungile si in culoarea masinii, eu am asa si arata interesant :) Nici mie nu-mi placeau alea rosii

Modificat de Edy E
Link către comentariu

E prea mare bataie de cap pentru mine cu vopsitul in culoarea caroseriei.

Imi e mult mai simplu sa le vopsesc negru lucios.

Ideea e ca vreau sa merg pe ideea de fundal negru si siglela rosie, sa iasa in evidenta.

Om vedea ce iese ... dar parerea mea e ca rezultatul final o sa fie bun :))

Link către comentariu

Eu zic sa le colantezi negru lucios.Vopseaua nu va tine , iar daca vreodata te plictisesti de negru , poti reveni la rosu :)

Link către comentariu
  • 2 weeks later...

Felicitari pentru imbunatatirile aduse si pentru felul in care o intretii. :icon_thumleft: :icon_thumleft:

 

Modificari subtile si de bun gust... Fericit o sa fie cel ce va pune mana pe masina ta cand o sa vrei s-o vinzi :D

 

PS: Asa cum vreau eu, banuiesc ca vor si ceilalti colegi: mai multe pozeeeeeee !

 

Bafta in continuare la modificat.

 

LE: Ai un bec de xenon ars? (Penultima poza)

Modificat de redeye
Link către comentariu

Multumesc baieti. Inseamna mult cuvintele astea din partea voastra. Fiecare aveti sau a-ti avut masini cu adevarat deosebite.

Link către comentariu

Grilele astea sunt pofta ce-ai poftit-o tu de mult timp :))

sper sa rezist tentatiei si sa NU le cumpar.....sper.

 

Arata beton! 

Link către comentariu

Am facut o excursie spontana la brasov astazi. Masina a mers fara cusur si singurul lucru caruia i-am simtit lipsa au fost jantele pe 17 pe serpentine :)

Primul pitstop la buzau pentru refresh la pasageri si curatat luneta, numarul si stopurile :))

post-3744-14511344710114_thumb.jpg

La intoarcere am venit pe la lepsa...un drum fantastic, soare...frum afara...drum ca in palma....aici chiar am plans dupa jantele pe 17 :))

post-3744-14511344777774_thumb.jpg

post-3744-14511344867009_thumb.jpg

Consum mixt....6.2% in conditiile in care am mers si pe ceata densa incet, si pe noapte o perioada....cat si pe soare pe serpentine si drum intins :)))

Link către comentariu

E bun consumul, eu am cam 7.2 pe ce ai zis tu acolo :))

 

PS: Da foarte bine grila,dar jantele alea de iarna sunt bleahhhh mai bine table pe 16 :))

Link către comentariu

Lasa-ma ca am niste jante pe 17 de rezerva si am depus eforturi mari sa nu iau niste cauciucuri de iarna sh si sa le montez :))))

Link către comentariu
  • 1 month later...
  • GabiB77 pinned this topic
  • GabiB77 locked şi unpinned this topic
Vizitator
Acest subiect este închis acum şi nu mai pot fi adăugate alte postări.
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!