Jump to content

Golf 5 negru


wlad_cu_w

Postare recomandată

  • Replies 288
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • wlad_cu_w

    128

  • cogdao

    27

  • sebip

    13

  • Cosmin ZKG

    13

Top Posters In This Topic

Posted Images

eu am mai pus niste silicon de parbriz  si stau fixate pragurile foarte bine plus suportii plus ca mai vin pragurile cu o banda dubla adeziva 3m

Link către comentariu

E 200 ron pragul original la reprezentanta.Deci setul 400.Multa lumea iti ia teapa luand aftermarket mai scump.

Link către comentariu

Setul de pedale l-am luat de pe aliexpress.com (chinezarie) si a costat in jur de 20$ cu tot cu transportul. Is curios cum va da pe masina si mai ales cat va tine.

Link către comentariu

Daca poti pune te rog niste poze dupa montaj ca as fi si eu interesat de un set de genul. ms

Link către comentariu
  • 2 weeks later...

De o luna mi-au aparut pete de rugina pe capetele de toba din inox.

Azi fiind mai caldut afara am luat Coca-Cola si un burete de bucatarie si dupa 5 secunde de "efort fizic" de spalare a inoxului, rugina a disparut, arata ca noi acum. Imi pare rau ca nu am facut poza si inainte. Asa arata dupa.

Always Coca-Cola!

post-125207-0-38399000-1424013732_thumb.

Link către comentariu

Salutare,

 

Frumos ti-a iesti, felicitari!

P.S.: de unde ai luat fusta spate de R32 si cat te-a costat?

Link către comentariu

Salut.

Am luat-o de pe pieseauto.ro dar sincer nu mai stiu user-ul. Am dat pe ea ~450 Ron.

Link către comentariu

Regret putin ca nu am luat fusta de R32 fara cele 2 gauri pt evacuare.

Link către comentariu

Ar arata mai bine daca as avea si bara fata de R32, dar aia e 400-500euro noua pe aftermarket.

Link către comentariu

Eu cred ca nu stii bine preturile:))...aftermarket noua o gasesti si la 100-200 euro (200 fiind completa,nevopsita normal)

Modificat de duku228
Link către comentariu

Ce inseamna completa la tine?eu tocmai ti-am spus ca o gasesti cu 200 Euro maxim cu tot cu 2 proiectoare+grile,doar nevopsita,mai dai 2 mil maxim sa o vopsesti,au fost si cazuri de 4-5 mil bara completa de la dezmembrari.

 

Si stiu preturile ca am vrut sa pun si eu la a mea si gasisem la preturile astea mici...dar nu am mai avut bani.

Modificat de duku228
Link către comentariu

Duku....Bara fata de R32 nu are proiectoare :) Uite, asta e si te asigur ca nu o gasesti in dezmembrari:

post-125207-0-13908400-1424100724_thumb.

 

Probabil te referi la cea de R-Line/GTI/GT care e cu totul alta mancare de peste.

Modificat de wlad_cu_w
Link către comentariu

Da acum mi-am dat seama...eu vorbeam de Bara de jetta,care pentru mine sunt la fel si chiar sunt aproape identice.Da ai dreptate,cea de R32 chiar nu m-am interesat ,dar ai dreptate sigur e scumpa ,doar e de la un model de top de la G5:D.

 

Bara de jetta(cromata),GTI-GT le gasiti la preturile care le-am spus mai sus...nush de ce ar vrea cineva sa ia bara de R32 la banii aia cand poti sa iei de 2-3 ori mai ieftin:D care sunt aproape identice.

Link către comentariu

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!