Jump to content

Mexicanca mea (aka Batmobilul)


Hayate

Postare recomandată

Mda, urmatoarele retrofit-uri mai mari sunt LED pe spate, PLA, TPMS si bara spate GTD :D.

Sunt tare curios cum se instaleaza PLA. Daca ati avut un DIY sau cum ati procedat...

Link către comentariu

Aha deci de aia au masinile astea directie asistata electric... F interesant. Eu credeam ca iti trebui si alte modificari la coloana de directie pentru PLA.

Link către comentariu

Muuuult prea scump pentru ce face. Ala de mai sus insa, la pretul ala... imi pare rau ca nu am keyless...

Link către comentariu

Si eu daca am keyless inseamna ca trebuie sa-l fac si pe asta? :winter:

Il pun pe lista de martisor pentru mexicanca mea. :D

Link către comentariu

Nu-l vazusem pe asta pe site-ul lor. Forza Rave! :icon_thumleft:

 

Eu ma gandeam si la asta. :winter:

 

da, util si de efect

Muuuult prea scump pentru ce face. Ala de mai sus insa, la pretul ala... imi pare rau ca nu am keyless...

 

mai imi trebuie antena si il fac la mine.

 

muuulllllttt prea scump, daca nu te uiti la pretul unui singur senzor, la noi la reprezentanta.... altfel, daca nu as avea senzorii deja pe jante, nu as da nici eu 400 euro pt asta.

Link către comentariu

La jetta se deschide singur portbagajul din cheie?

Sent from my GT-I9105P using Tapatalk 2

Link către comentariu
Sterescugabriel

Si uite asa am dat si peste mexicana ta :). Felicitari pentru retrofit e chiar misto. Cred ca e util  in anumite orase, in bucuresti nu stiu cat de util e, sigur primesti 5 claxoane pana gaseste ea un loc de parcare  :winter:

Link către comentariu

Master_Blaster: da.

http://youtu.be/FxM-fN0xLAE?t=2m51s

 

 

Gabriel, prefer sa o las pe ea sa gaseasca, macar stiu ca intru sigur acolo in locul ala de parcare.

Sa vezi cate claxoane primesti in Bucuresti dupa ce ai incercat sa parchezi si nu ai avut loc sa bagi masina.

Modificat de Hayate
Link către comentariu

Jucarii noi: VAS T10383 pentru demontat oglinzile retrovizoare si VAS 3409 pentru desfacut plasticele de la interior.

 

post-104992-0-25622800-1386339159_thumb.

Link către comentariu
  • 2 weeks later...

Frumos retrofit:)de mare efect

sculele de demontat de unde le-ai luat?ca si eu imi caut asa ceva si am tot evitat sa comand de pe ebay.

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

Link către comentariu
  • 2 weeks later...

Eh, acum daca am intrat in hora, trebuie sa joc, nu? :D In plus, nu imi dadea deloc pace unul dintre pitici...

Nu stiam daca pompa ABS suporta. Acum mi-a zis Cristi ca suporta si m-am hotarat sa pun si eu.

So, la inceputul lui ianuarie avem din nou treaba!

Modificat de Hayate
Link către comentariu

Tie, dar lui Cristi?! Lasa, ca are experienta acum. :winter:

In plus, avem si noi timp sa mergem sa luam cafea si mecuri.

Link către comentariu

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!