Jump to content

Mexicanca mea (aka Batmobilul)


Hayate

Postare recomandată

cat te`a costat ? m-ar interesa si pe mine sa imi pun si vreau sa imi spui unde il montezi ca sa nu afecteze garantia?multumesc

 

apropo imi place mult masina ta...acum parca imi pare rau ca nu am lasat si eu masina candy white :ceuameni:  :tuktuk:

Link către comentariu

Pentru ca pe pasageri ii doare in cot de tapiterie, am decis sa montez husele si sa le tin pana la primavara.

post-104992-0-96835200-1381838481_thumb.post-104992-0-85902300-1381838489_thumb.

Link către comentariu

imi place cum arata :D  si combinatia de culori e chiar super :icon_thumleft: :icon_thumleft: :icon_thumleft:

Link către comentariu

poti pune o poza cu  telecomanda keyless? sunt curios cum arata .si daca se poate ce cauciucuri ai montat (sau monetezi) pentru iarna , trebuie sa ma pregatesc si eu cu cauciucuri de iarna si nu am nici o idee ce sa iau :D

Modificat de eDk
Link către comentariu

Cea din dreapta este husa pentru cheie? Aduci asa ceva, ca arata foarte bine fata de ce huse am mai vazut pana acum.

Link către comentariu

ma asteptam sa arate altfel cheia...sincer nu stiu de ce nu au facut si ei un desing mai altfel :(

Multam fain @Hayate :icon_thumleft:

Link către comentariu

Bune protectiile in general... si eu am avut-o pe cea din piele, pt B6 - din pacate de cate ori am scapat-o pe jos, s-a rupt un surubel de fixare la ea.... acum, am tot stirbit cheia de pavaj.. din lipsa husei.

Link către comentariu
  • 3 weeks later...

Am adunat de pe ici, de pe colo...acum ca sunt toate, ramane sa le montez:

 

attachicon.gif2013-10-12 01.29.09.jpg

Gata. Montat si functioneaza.

 

DAr. sunt dusi cu capul astia de au proiectat masina. Chiar nu gaseau alt loc pentru unitatea de senzori de parcare?

Link către comentariu

De azi am Park Assist.

 

 

Multumiri lui Cristi (Al Bundy) pentru montaj si lui Rave pentru filmare.

Daca stiam ce implica schimbarea unitatii (si eu si Cristi) nu cred ca ne mai apucam.

 

Asadar, am mai bifat un retrofit. :icon_thumleft:

Modificat de Hayate
Link către comentariu

Stiam ca trebuie date stergatoarele si lucrat pe acolo, dar nici asa ...

 

Asta e, am terminat cu 2 ore mai tarziu, dar macar ai o jucarie noua.

Modificat de Al Bundy
Link către comentariu

Nu e secret.

 

Kitt-ul de pe carsystems costa 200euro:

http://www.carsystems.pl/vw-golf-mk6-5k1-park-assist-pla-1t0919297a-upgrade,id649.html

 

Eu am senzori fata-spate din fabrica.

 

Pentru cei care nu au din fabrica senzori fata-spate, costa 400euro kittul.

http://www.carsystems.pl/vw-golf-mk6-5k1-pdc-front-anf-rear-pla-park-line-assist,id665.html

Modificat de Hayate
Link către comentariu

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!