Jump to content

Golf V Reflex Silver Metallic


pr_cata

Postare recomandată

shobolanu.wob

Arata foarte bine masina, daca nu ma insel.. suntem chiar vecini. Am impresia ca am vazut masina undeva pe langa Cora, mai exact la o strada mai in spate de benzinaria Moll, right?!

Link către comentariu

Multumesc Andrei, ai dreptate, acolo locuiesc, o tin parcata in acel loc fiindca am paza 24/24 la 4m de masina.Stai in acelasi bloc sau peste drum?

Link către comentariu
shobolanu.wob

Peste drum, in blocul unde este " GroupAma " mai nou. Doar ca eu parchez undeva prin spatele blocului. Si noi avem paza,cateva pisici care dorm sus pe masina :))

Link către comentariu

Eu am norocul sa fie o institutie acolo unde parchez iar ei au paza 24/24 :) iar cand nu gasesc, o las in spate la Mol.

Poate ne auzim intr-o zi cand se mai indreapta vremea ;) Bafta!

Link către comentariu
shobolanu.wob

Sigur, nici o problema. Eventual, un PM si vedem cu rezolvam.

Link către comentariu

Salut !

Ti-ai luat capacele de VW la jante ?

Link către comentariu

Deocamdata nu, a fost perioada de paste apoi a venit repede 1 mai si am fost plecat.Cert este ca am diametrul la janta, unde vine capacelul, de 60 mm.

In schimb am obtinut de la un prieten capacelele de prezoane si am comandat pe original clestele pentru extragerea lor.

post-21441-13992907149277_thumb.jpgpost-21441-13992908875301_thumb.jpg

Link către comentariu

La o spontana cu colegul Sor!n :)

post-21441-13995766091169_thumb.jpg

post-21441-13995766509163_thumb.jpg

Unde mi-am facut de lucru, fiindca pusesem noile jante pe butucii ruginiti, dupa iarna trecuta.

post-21441-13995766971515_thumb.jpgpost-21441-13995767060906_thumb.jpgpost-21441-13995767208209_thumb.jpgpost-21441-13995767311894_thumb.jpgpost-21441-13995767396779_thumb.jpg

Rectific, discuri nu butuci :))

Link către comentariu
shobolanu.wob

Vecine, duminica ( pe seara ) o sa organizam o mica intalnire in parcare la Plaza, te bagi ?

Link către comentariu
cristiganea24

buna frumoasa rau masina.so stapanesti sanatos.de unde ai luat RCD510 ma intereseaza si pe mine 

o seara buna

Link către comentariu
Publicat (modificat)

Andrei facem, chiar daca plec weekend-ul asta din Bucuresti, ma intorc pe la 5-6 seara.Eu propun la Mol, mai bem si o ber...suc, si putem lasa masinile acolo :)

Cine mai vine???Sor!in?+++

Cristi, multumesc, iti dau pe PM contactul persoanei de la care am luat RCD-ul , pe scurt este un tip din Pitesti, care vinde astfel de echipamente.

Modificat de pr_cata
Link către comentariu

Daca nu plec duminica, vin cu mare placere la spontana. :)

Link către comentariu
shobolanu.wob

E ok si la benzinarie, da' mai venim si noi 2-3 cred.. sa nu aglomeram acolo prea rau. Am mai putea sa ne strangem pe platforma aia de beton de langa mall, e chiar intre Cora si Plaza, la sina de tren. Dar oricum, eventual poti sa-mi lasi un PM cu nr si discutam la telefon.

Link către comentariu

Ok, daca suntem mai multi putem merge in parcare la Plaza.iti dau nr pe PM.putem sa facem o lista aici.

1. pr_cata

Link către comentariu
shobolanu.wob

Ok, bineinteles ca te primim Mars.

1. pr_cata

2. AndreiSHB

3. Manu90

4. GTI_Mars

Totusi, sa fie 18:30 ? ca sa fie ok pentru toti ?

Link către comentariu

Este perfect, propun chiar 19:00, in caz ca se aproba.

Colegii din Dr.Taberei nu se inscriu? :)

Link către comentariu
shobolanu.wob

Poate se mai inscriu pana maine, 18:30 - 19:00, noi oricum o sa venim pe la 18:00.. cine vrea si are placere, sa vina.

Link către comentariu

Salutare, in primul rand felicitari pentru masina, arata super bine si imi plac modificarile pe care le-ai facut, cu gust.

 

M-am inscris de curand pe forum, daca ma primiti vin si eu Duminica, oricum stau in Militari. :)

Link către comentariu
shobolanu.wob

Te asteptam, copiaza lista de mai sus si posteaza. Stima

Link către comentariu

1. pr_cata

2. AndreiSHB

3. Manu90

4. GTI_Mars

5. Sor!n

Link către comentariu

Salut !

Nu facem mai bine un topic " Intalniri Duminica ora 18 Plaza Dr. Taberei " , ca sa nu-i poluam topicul lui Cata ?

Link către comentariu
shobolanu.wob

Perfect, poti sa faci topicul si sa postezi lista.. poate mai vin si altii. Stima

Link către comentariu

Salutare, in primul rand felicitari pentru masina, arata super bine si imi plac modificarile pe care le-ai facut, cu gust.

M-am inscris de curand pe forum, daca ma primiti vin si eu Duminica, oricum stau in Militari. :)

Multumesc pentru aprecieri Horia, te asteptam duminica sa ne cunoastem!

Link către comentariu

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!