Jump to content

Golf V Reflex Silver Metallic


pr_cata

Postare recomandată

Stiu, asta este si unul din motivele pentru care am trecut la Led OEM.

La astea chinezesti cam jumatate din ledurile de la fiecare lampa sunt arse si tot lumineaza destul de puternic. Cele OEM sigur or sa fie ce trebuie!

Link către comentariu

mai .. cineva sterge posturi pe aici :D ... sper ca nu e Bwlan ca il fac wireless :) ... 

Link către comentariu

:)))) am vazut ca si-a schimbat continutul postul tau, insa imi apare edited by davides :p

Link către comentariu

Postul respectiv nu l-am vazut la fata, dar poti sa-mi dai PM. :)

Modificat de pr_cata
Link către comentariu

Au sosit lampile de numar cu led, spre surprinderea mea!

Diseara le montez, daca dau eroare pun si VAG-ul dar nu cred ca o sa fie nevoie. :)

post-21441-14153678691237_thumb.jpg

post-21441-14153678788504_thumb.jpg

Link către comentariu

Last view of summer mode! :)

post-21441-14160598060194_thumb.jpg

post-21441-1416059822421_thumb.jpg

post-21441-14160598323627_thumb.jpg

Am pregatit jantele pentru depozitare si le voi pune pe balcon, pe un suport de la Lidl, ce are si o husa ce se trage peste jante.

Maine mergem la vot cu bocanci de iarna!

Link către comentariu

Mda ... eu am fost mai prevazator si am schimbat de luna trecuta rotile.

 

Aruncati-va un ochi pe link-ul asta si apoi dati un telefon acasa sa vedeti ce va mai fac parintii si ce planuri au pentru maine, dar mai ales pentru viitorul vostru.

Modificat de Dun
Link către comentariu

Nu m-am grabit ca nu prea folosesc masina, avand masina de munca de zi cu zi.

Azi mi-am facut de lucru, am spalat jantele la spalatorie si le-am luat si in casa unde am dat cu doua solutii de jante, argila si ceara.

Acum daca stau sa ma gandesc mai bine, puteam sa fac ceva mai bun in cele doua ore!

Link către comentariu

@Dun: Ce mi-ar fi placut sa dea un viscol maine prin sudul tarii, dar puternic sa se inzapezeasca autocarele. Plus ca n-au mai vazut de ceva vreme anvelopele de iarna zapada :D

 

Munca grea cu depozitatul in balcon si ocupa mult spatiu din pacate. Eu m-am lecuit de asta si le tin numai in depozit. As fi preferat sa le stii mai aproape, dar aia e. 

Modificat de The_Ego
Link către comentariu

Mda ... dar ai idee in ce conditii le tin aia acolo (pozitie, temperatura, afara, inauntru ...)

Link către comentariu

Eu am doua balcoane deschise si am destul spatiu. Le-am pus pe suport, am tras husa aia peste ele si ca sa fiu sigur si un sac de plastic.

Cred ca sunt conditii ok la Autosoft, avand in vedere ca platesti un serviciu.

Link către comentariu

Eu am doua balcoane deschise si am destul spatiu. Le-am pus pe suport, am tras husa aia peste ele si ca sa fiu sigur si un sac de plastic.

Cred ca sunt conditii ok la Autosoft, avand in vedere ca platesti un serviciu.

Link către comentariu

Asa cred multi, ca d-aia le platesc (bine, cei mai multi o fac din comoditate pentru ca asa nu trebuie sa le cari cu carca in casa, pentru ca nu iti stau deloc in drum, etc, etc). Dar intrebati-i daca asigura o temperatura constatnta peste sezon (indiferent ca este cel cald sau cel rece), care este temperatura respectiva, in ce pozitie le depoziteaza.

 

Unii, mai tupeisti din fire, se mai lauda si cu medii cu umiditate controlata :).

 

In realitate poti avea oportunitatea ca rotile tale sa stea chiar si afara, depinde la cine ai norocul sa le lasi.

Link către comentariu

Lasa ca stau mai bine pe balcon, moka. Mai nasol este in sezonul cald, ca nu poti lasa cauciucurile de iarna in bataia soarelui!

Link către comentariu

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!