Jump to content

Golf V Reflex Silver Metallic


pr_cata

Postare recomandată

cristiganea24

Nu e originala bara. Grila e noua am luato de la un prieten.sa vad cata ce fac ca daca nu imi merge vb si vedem.trebuie sa imi iau de gt dar nu styu poate nici aia nu imi merge...tre sa ma interessz sa vad ptr ca am grilele de r-line tot astazi le-am luat. Vb imi spui daca te intereseaza.

Link către comentariu

Azi a ajuns butonul de avarii!

L-am comandat fiindca mi s-au sters cele doua triunghiuri albe ale butonului actual si pt faptul ca are un aspect cherry red sau se apropie de glossy black-ul rcd-ului.

Maine il montez!post-21441-1400610122312_thumb.jpg

Asa ar trebui sa arate!

post-21441-14006102307415_thumb.jpg

Link către comentariu

Este OEM? La ce pret a fost?

Link către comentariu

Vanzatorul de pe ebay, chinez de origine, asa se lauda! :))

Are chiar si cod oem imprimat pe el, insa nu asta ma intereseaza, ci aspectul.A fost vreo 30 lei si a durat 3-4 sapt transportul.

Link către comentariu

Chiar e interesant cum arata. Niste faruri in nuanta aia de cherry red si am fi oameni seriosi :))

Link către comentariu

Garzile la SMURD ma obosesc. Stii tu ce am vrut sa zic :)) stopuri, stopuri

Link către comentariu
Publicat (modificat)

Sincer, daca as gasii o folie cherry red de calitate, as pune, insa nu as banii pe altele sau sa incerc cu lac fiindca mi-e ca le stric.

Una peste alta, multumita colegilor cu idei :p, am cautat bara de jetta si am dat peste asta, care probabil o sa o vad maine, iar daca e ok o iau.

post-21441-14006138098028_thumb.jpgpost-21441-14006138178229_thumb.jpgpost-21441-14006138252432_thumb.jpg

Acum rog pe cei ce au facut modificarea asta, daca au sfaturi, sa le impartaseasca!

Sincer, daca as gasii o folie cherry red de calitate, as pune, insa nu as banii pe altele sau sa incerc cu lac fiindca mi-e ca le stric.

Modificat de pr_cata
Link către comentariu

Poti adopta varianta moca: sa decupezi din bara ca sa potriveasca pe tragerul tau.

Link către comentariu

Sebip, maine pun butonul, daca iti place dai o comanda.La 30 lei cu transport cu tot e pomana!

Referitor la bara, era un topic parca in aria de golf v, il caut si ma apuc de research.

Link către comentariu

Daca trec la bara asta, am sa merg pe varianta cheap ;).

Din ce vad, trebuie decupata bara, pus grile si montata, nu?

Link către comentariu
shobolanu.wob

Nu e mai simplu ca duminca ce urmeaza sa ne punem cu totii pe ea? cateva chei franceze si o faci pe casco ? :)) Glumesc, evident.

P.S: gluma e gluma, dar sa fim realisti.. sa plateasca casco :D

Modificat de AndreiSHB
Link către comentariu
Publicat (modificat)

Sau nu imi dai tu bara ta de jetta mai bine?:p dar sa o si vopsesti :))

Modificat de pr_cata
Link către comentariu
shobolanu.wob

Gata, aia e.. te-ai scos :)) duminica avem ce face

Link către comentariu

Sa nu ma uiti cu linkul pentru buton. Mersi

Link către comentariu

Deci, care este diferenta intre bata de jetta si cea de gt/gti?la cea de jetta nu merg grilele de la masina din dreapta?

Link către comentariu

Merg, insa ramane un spatie de 1 cm in spate, coltul de sus, una e rotunda, cealalta patratoasa.

Intre bara de Jetta si cea de GT/ GTI diferenta o vezi la grilele de la proiectoare, Jetta are o limba sus, inspre centru.

Link către comentariu

 

bad post

Modificat de davides
Link către comentariu

Am montat butonul de avarii!pana la urma am pastrat carcasa si continutul butonlui OEM si am folosit doar partea shinny!

post-21441-14007800554446_thumb.jpgpost-21441-1400780093244_thumb.jpgpost-21441-14007801194622_thumb.jpgpost-21441-14007802351362_thumb.jpgpost-21441-14007802875029_thumb.jpgpost-21441-1400780331265_thumb.jpgpost-21441-14007803712008_thumb.jpg

Link către comentariu

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!