Jump to content

Golf V Reflex Silver Metallic


pr_cata

Postare recomandată

Publicat (modificat)

Cine are drum azi prin militari, ma gaseste in parcare la Plaza cu cativa colegi.Pe la 18:00!

Modificat de pr_cata
Link către comentariu

Salutari si de la mine.

 

post-4613-0-30013800-1400438783_thumb.jp  post-4613-0-15147900-1400438784_thumb.jp

Modificat de Dun
Link către comentariu
shobolanu.wob

Ma bucur ca initiativa noastra a luat amploare, va salut.. si imi pare rau ca am stat atat de putin, dar deh.. eram in timpul muncii. Sper ca duminica de duminica sa fim din ce in ce mai multi. 

Link către comentariu
Publicat (modificat)

Cine imi poate da o serie de sasiu al unui golf v, ce a venit cu bandouri vopsite din fabrica?multumesc!

Modificat de pr_cata
Link către comentariu
Publicat (modificat)

Multumesc pentru raspuns Sebip!

Cam nasoala treaba, 160 euro pe ahw plus vopsire, in magazin costa 200 lei bucata pe original, deci un cost total de 800 lei plus vopsire, pentru 4 plastice.

Mai este solutia de AM la vreo 250 lei toate 4, pregatite pt vopsire, insa am indoieli in privinta calitatii.

Am sa caut prin dezmembrari pe culoarea mea, iar daca nu gasesc, chiar apelez la casco.

Modificat de pr_cata
Link către comentariu

M-am gandit si la asta, face parte din ideea de a rezolva pe casco, oricum am niste zgarieturi pe usi, plus mici infundaturi...

Link către comentariu

Daca le scoti nu stiu cum va arata in combinatie cu bandourile care vor ramane pe bara fata.

Link către comentariu

Este un pic complicat si scoaterea lor, fiindca au gaurile alea in tabla, care ar trebui astupate pe interiorul fetei de usa cu ceva si apoi kit...Nu prea imi surade procedeul, chiar daca ar arata mai clean, cum este la golf vi de ex.

Cel mai simplu si fara batai de cap, este sa gasesc in dezmemebrari, pe original, in culoarea mea.Daca nu reusesc recurg la urmatoarea solutie.

Asa este Rave, insa din cate stiu, jetta vine fara banduri din fabrica.Sau probabil ai vrut sa-mi arati look-ul! ;)

Link către comentariu

Deloc rau...

 

 

Doar ca bara normala de Golf 5 are bandourile mai proeminente...

Link către comentariu

Si ce?

 

post-12783-0-13628200-1400581666_thumb.j

 

Ca sa nu zic ca oricum ar merge schimbata... :))

Link către comentariu

Ce barbierite arata usile...:)) oricum modificarea ii o provocare

Link către comentariu

Pai banii tot aia sunt, conteaza doar ce-ti doresti...

Link către comentariu

Cam cat o fi o bara de jetta in dezmembrari?

Si mai am o nedumerire, bandurile de golf plus se potrivesc la mine?vizual asa pare.

Am dat vreo 10 mesaje pt bandouri la parcuri de dezmembrari unde au masini in culoarea mea, poate raspunde careva pozitiv.

Link către comentariu

De ce bara de Jetta si nu GT sau GTI? Ii pacat pentru ca pe bara de Jetta nu se prea potrivesc grilele de Rline, si pe culaoarea asta se vad bine. :D

Link către comentariu

Ma gandeam ca cea de jetta este mai ok, poate si ca bani dar este si mai apropiata de "realitate", ca sa spun asa, in comparatie cu gt sau gti.

Link către comentariu
cristiganea24

Eu am bara de gti si am vrut sa pun grila de jetta si nu se potriveste :(( astazi am luato.

Link către comentariu

Cristi da-mi detalii despre grila, poate te scap de ea, daca ma apuc sa-mi iau bara de jetta. ;)

Link către comentariu

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!