Jump to content

Jetta 2.0 TDI


eDk

Postare recomandată

O sa astept sa vina din concediu si o sa iau legatura cu ea....daca observ ca incepe sa ma ignore pot foarte frumos sa anulez comanda si o fac la alt agent,  in felul asta pot sa iau si oferta speciala care spunea si colegu

Hayate :D

multam

kmeleonuss
Link către comentariu

Eu nu stiu de ce nu o faci de acum...e vorba totusi de 2.000euro...

Link către comentariu
micuzzu_marius

si eu as renunta si as lua la oferta clar


chiar daca e posibil sa pierzi 100 euro returul facturii(asa mi a zis mie dealerul ca daca ma razgandesc pierd 100 euro si ma decid la alt model, motorizare etc), dar reducerea e super avantajoasa

Link către comentariu

Probabil o comanda noua s-ar putea sa iti cauzeze si o intarziere a livrarii finale, o sa ai ~3 luni de la noua data.

Link către comentariu

Clar, de 2000 de euro iti iei optionale f interesante sau faci o vacanta super pe oriunde prin Europa. Iar comanda nu ai dat-o de asa mult timp, deci nu pierzi nu stiu ce...

Link către comentariu
  • 2 weeks later...

revin cu ceva noutati aflate cu ajutorul lui

vali_devill  .

si vreau sa ii multumesc din nou cu ocazia asta :icon_thumleft: :beer:  speram sa ii ajute si pe alti pe viitor aceasta informatie

problema sta in felul urmator :comanda nu se poate anula decat in primele de 5 zile de la comanda, deci in cazul meu nu se mai poate face nimic :grrrrrr:

in fine...sper ca informatia asta sa ii ajute pe alti colegi.

 

:Driver:  safe !!!

Modificat de eDk
Link către comentariu

si daca nu mai vrei masina? ce se intampla cu avansul? raman toti banii la porsche? in contract ce scrie?

Modificat de Hayate
Link către comentariu

daca renunti la masina ramai fara bani de avans din pacate dupa perioada de 5 zile

Link către comentariu

o sa ma uit si eu pe contractul meu cu porsche sa vad daca scrie asa ceva...asteptare usoara!

Link către comentariu

in cat timp de la comanda ar trebui sa vina VIN ul ? la voi la cat timp a venit?
multumesc :icon_thumleft:

Link către comentariu

Mie mi-au dat VIN-ul cu cateva zile inainte de livrare...insista si suna la ei...eu am dat comanda pe 15 feb si masina a fost fabricata in 27 aprilie

Link către comentariu

Pana acum nu stiu nimic cum decurge comanda mea....doamna cu care am facut actele a fost in concediu iar dupa ce sa terminat concediu (pe 19 august) am sunat a 2 a zi sa iau legatura cu ea si mi a zis ca nu este in tara si revine abea saptamana ce vine (adica maine) o sa ma duc sa vad maine ce se intampla pfff :dry:

Link către comentariu
Jetta20tdiHLDSG6

De ce "pfff" si "ce se intampla"?

eu n am vorbit nimic cu nimeni pana nu m au sunat sa ma anunte ca pot sa ridic masina...

Link către comentariu

la mine este un pic mai complicat...si trebuie sa fiu putin informat :D  si de aici bataia de cap (cum, cand , unde...etc)

nu stiu din ce sursa stiam eu ca VIN ul trebuie sa vina ceva mai repede din moment de cand dai comanda si de accea am intrebat cum a fost la voi

multumesc :icon_thumleft:

Link către comentariu
  • 1 month later...

baieti nu stiu cum a fost la voi, dar la mine trece al dracu de greu timpul asta ...."vai de mine si de mine, masina nu mai vine "

 

se pare ca am inceput sa o iau razna :))

Link către comentariu

Pai cu siguranta masina e iesita de pe linia de fabricatie si probabil asteapta sa vina vaporul sa o aduca in Europa daca nu cumva o fi deja pe vapor  traversand oceanul.

Trebuie sa soseasca, mai e putin. :winter:

Link către comentariu

daca vine pana la sfarsitul lui octobrie prind programu rabla (sper sa ajunga)daca nu...asta este.

in fine sper sa treaca mai repede.

deja ma gandesc la ceva imbunatatiri, ma gandesc sa nu afecteze garantia   sa vina ea mititica si vedem dupa :winter:

Link către comentariu
  • 2 months later...

dupa cum ati observat, nu am mai postat de ceva vreme (probleme cu netu,lipsa de timp si multe altele)

va pot spune, bucuros, ca am ridicat masina :icon_bounce: .sunt multumit de ea pana acum, desi nu am avut timp sa o plimb prea mult.

numerele rosii au expirat deja si nu am avut timp sa o inmatriculez :( zilele astea sper sa revin si nu niste poze ce ea, si sa va tin la curent despre cum ma inteleg cu ea :)

 

o seara buna si sper sa revin curand

:salut:

Link către comentariu
  • 2 weeks later...

imi puteti recomanda un program sa urc niste poze ??am incercat sa pun ceva poze cu masina, dar fara rezultat pozitiv :(

Link către comentariu

Mergi la More Reply Options in dreapta casuta de reply (langa butonul Post), apoi vei vedea ATTACH FILES - Choose Files.

Dupa ce le atasezi, dai Add to post.

Link către comentariu

okey...din pacate pozele sunt facute cu telefonul mobil si nu se vad foarte bine.o sa revin cu mai multe poze si mai clare.

 

cu ocazia asta va urez un Craciun Fericit !!!! :Driver:

post-123220-0-39477200-1387976447_thumb.

post-123220-0-19027700-1387976448_thumb.

Link către comentariu
  • 3 weeks later...

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!