Jump to content

MK4 TDI


IonutNFS

Postare recomandată

Astazi mi-a venit suspensia mult dorita :D

post-117849-0-74004600-1401104432_thumb.

Link către comentariu

Te am felicitat deja ! Ce sa ti mai urez drumuri bune , de azi esti lower :D

Modificat de pit90
Link către comentariu

Nu o sa regreti alegerea facuta ai sa vezi.

Asteptam poze cat mai curand cu ea montata :)

Link către comentariu

Te am felicitat deja ! Ce sa ti mai urez drumuri bune , de azi esti lower :D

Sunt lower doar pe hartie si in capul meu :)))) Lower oficial o sa fiu in ziua in care tu si George o sa ma ajuti sa o montez :))

Nu o sa regreti alegerea facuta ai sa vezi.

Asteptam poze cat mai curand cu ea montata :)

Multumesc mult, sper asa sa fie. Pozele o sa vina, nu e graba, vreau sa o montez cum trebuie, sa nu am probleme mai tarziu.

Link către comentariu

E reglabila pe intaltime, e de la FK, a avut un pret destul de mic.

Asta e poza la toata suspensia, la ei pe site.post-117849-0-83143700-1401127067_thumb.

Link către comentariu

Da, am gasit-o intre timp. Mulțumesc !

Ma chinui de ceva timp sa iau si eu o suspensie, as merge spre Koni totuși, despre asta nu stiu foarte multe. ..de asta mai întreb.

Link către comentariu

Da, am gasit-o intre timp. Mulțumesc !

Ma chinui de ceva timp sa iau si eu o suspensie, as merge spre Koni totuși, despre asta nu stiu foarte multe. ..de asta mai întreb.

Eu m-am informat foarte mult inainte sa o cumpar, nu m-au dat banii afara din casa si am ajuns la concluzia ca asta era pentru bugetul meu.

Link către comentariu

salut,la poza din postul 149 cu ce ai prins numarul de inmatriculare?

Link către comentariu

salut,la poza din postul 149 cu ce ai prins numarul de inmatriculare?

Salut, cu banda dubla adeziva, de la bizon parca, e 10 lei si iti ajunge pentru ambele numere.

Link către comentariu

Este cea mai buna suspensie pt buget redus , este pusa si prin state sub denumirea streetline  si costa in jur de 4-500 de $  fiind aceeasi suspensie, si in Germania este la pret de 45% reducere , fiind initial la aprox. 450 de euro ..una peste alta isi merita banii pe deplin , si daca e ceva cand iese din garantie mai iei una  si a rezolvat treaba :)

Link către comentariu
  • 2 weeks later...

Astazi am montat suspensia, cu ajutorul prietenilor care au muncit la masina mea ca la a lor. Am ramas foarte impresionat de suspensie, ma asteptam sa fie mai rigida dar este chiar confortabila, momentan este reglaba pentru probe, astept sa se mai aseze si dupa o sa vad exact cat o sa mia cobor.

post-117849-0-08979400-1402151683_thumb. post-117849-0-79504800-1402151692_thumb. post-117849-0-00702500-1402151704_thumb.post-117849-0-37021000-1402151722_thumb. post-117849-0-62804700-1402151738_thumb.

Modificat de IonutNFS
Link către comentariu
CustomPerformance

Am o intrebare sau mai bine zis o curiozitate. Care era diferenta de pret de la FK la AP? Cat ai dat pe FK?

Link către comentariu

Cu placere jhony ! Chiar e super suspensia , am ramas toti 3 impresionati, aici ma refer la mine, la owner si la un prieten posesor de ta-t chiar se comporta bine suspensia si pe drumuri proaste , mult mai ok decat ta-t

 

Alta lucru care confirma asta ,  am impins masina din lateral pt a vedea balansul  si apoi comparat cu a mea ( golf 5 gt tsi ) si nu prea imi dau seama .. va urma si la mine cat de curand :)

 

Sper sa vii la garaj si cand o montez pe a mea :))))

Link către comentariu

Cu placere jhony ! Chiar e super suspensia , am ramas toti 3 impresionati, aici ma refer la mine, la owner si la un prieten posesor de ta-t chiar se comporta bine suspensia si pe drumuri proaste , mult mai ok decat ta-t

 

Alta lucru care confirma asta ,  am impins masina din lateral pt a vedea balansul  si apoi comparat cu a mea ( golf 5 gt tsi ) si nu prea imi dau seama .. va urma si la mine cat de curand :)

 

Sper sa vii la garaj si cand o montez pe a mea :))))

Montam tot ce e de montat, de la BOV la Reglabila :))))

Link către comentariu

V-am zis ca este fff OK suspensia, o sa se mai lase putin dupa cativa km.

Ce bine ii sta coborata :icon_thumleft:  asta e reglaju final ?

Modificat de ~LauR~
Link către comentariu

V-am zis ca este fff OK suspensia, o sa se mai lase putin dupa cativa km.

Ce bine ii sta coborata :icon_thumleft:  asta e reglaju final ?

Suspensia a intrecut toate asteptarile mele :D . Nu este reglajul final.... Astept sa mai merg cativa km cu ea sa se "aseze" mai bine si dupa o sa vad exact ce si cum :))

Link către comentariu

Catev filete mai jos pe fata, dar inca ma retine bara stabiliztoare... Trebuie una de 4 motion :)) pana o sa fac rost de bani, masina cam asa o sa stea.

post-117849-0-86741200-1402592956_thumb.

Link către comentariu

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!