Jump to content

MK4 TDI


IonutNFS

Postare recomandată

Unde gasesc si eu 2 socluri pentru semnalizari, am vrut sa iau noi dar sunt 70 de ron bucata?

post-117849-0-01912000-1420839055_thumb.

Link către comentariu
  • 1 month later...

Sunt portocalii catre galben, iar cand se aprinde farul, nici nu se vad, nu cred ca e asta o problema. Si trebuie sa fie ni tandem cu sidemarkerele.

Modificat de IonutNFS
Link către comentariu

Nu au de ce sa nu fie legale. Atata timp cat nu are alta culoare decat alb,galben sau rosu(pentru stopuri) e perfect legal.

Link către comentariu

Intre timp, am luat si o flansa pentru anularea EGR-ului, dar nu o sa o montez prea curand.

10968157_10205992044698790_1585721479_n.

Modificat de IonutNFS
Link către comentariu
  • 2 months later...
  • 2 weeks later...
Publicat (modificat)

O poza de astazi :) :D !

 11209688_10206600661393827_4303829857435

Modificat de IonutNFS
Link către comentariu
  • 4 weeks later...

Arată bine!

nu poţi alinia mai bine fusta de 25j? lipseşte parcă din ea ~1mm şi se cam vede.

Link către comentariu

Da... Ma seaca chestia aia de mor, nu o pot linia mai bine, o s o prelungesc si o sa o revopsesc, cat de curand.

Link către comentariu
  • 8 months later...

Am vrut sa imi vopsesc rama la faruri si am faruri valeo, am fost nevoit sa sparg sticla....Problema e ca de 2 saptamani caut sticle si nu gasesc, are cineva ceva idei unde pot gasii? 

Link către comentariu

ai spart inainte de a avea alte sticle de schimb? :))

la noi am vazut mai demult de vanzare. cauta si pe afara (ebay) ca mai sunt care vand

Link către comentariu

Cand le-am spart, dadusem comanda, la cineva, acel om mi-a garantat ca sunt DEPO si sunt claitate buna si el mi-a adus nu stiu ce firm aaiurea si abia se vedeau prin ele.

Link către comentariu

Sunt niste preturi mult prea ridicate, as putea sa imi iau 2 faruri noi gen TYC sau ceva si sa le iau sticlele. Inca mia cut ceva ok si pret si calitate.

Link către comentariu

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!