Jump to content

Incuietori inghetate - Vrei idee?


mihi
 Share

Postare recomandată

am fost de miam cumparat si eu aceste spray "minune" Prevent ICE si sa stiti casi face efectu. am dat pe la toate usile.am bagat si la iale.si pe la manere.au mers toate deschise. deci recomand la fel ca si colegu de mai sus

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • Replies 131
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • phenom

    12

  • mihai15mai

    9

  • Chris_r

    8

  • bogmotorsport

    7

Top Posters In This Topic

Posted Images

Uite eu acum in roman la -15 grade nu am avut probleme, luati un spray de ala de dezghet si ati rezolvat problema, nu mai suntem pe timpul lui ceasca ca sa nu gasesti asa ceva si e vreo 10-15ron maxim nu cred ca e o investitie asa mare.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Poate ma ajuta si pe mine cineva.

Ieri , cand am plecat cu masina imi arata martorul de usa deschisa (stanga) , care nici macar nu am deschis-o.

Am incercat orice sa fac si degeaba.

Multumesc,

Victor

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Dreamer

Pe mine m-a ajutat foarte mult de-icer , recomand.

Vorbesti de ala din Kaufland, Help PTFE de-icer ?

Daca da , l-ai folosit numai pentru yale ?

Modificat de phenom
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

poate mai arunca vreun ochi pe aici si un moderator sa puna in regula topicul asta ca e degeaba!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Consider ca toate discutiile la solutiile minune pentru dezghetat s-au irosit.Topicul se inchide, dar se va putea deschide doar cu un motiv intemeiat

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Vizitator
Acest subiect este închis acum şi nu mai pot fi adăugate alte postări.
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!