Jump to content

Schema electrica de Golf I,Passat sau Scirocco I


sinucigasu
 Share

Postare recomandată

de unde facem rost de pe net ma refer!stiu ca de scirocco gasisem eu insa nu mai stiu pe ce site si asta era demult!as avea mare nevoie deoarece se intampla lucruri bizare cu tabloul meu electric!daca ma poate ajuta cineva cu un link as fi recunoscator!

Respect!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

de unde facem rost de pe net ma refer!stiu ca de scirocco gasisem eu insa nu mai stiu pe ce site si asta era demult!as avea mare nevoie deoarece se intampla lucruri bizare cu tabloul meu electric!daca ma poate ajuta cineva cu un link as fi recunoscator!

Respect!

am eu in germana, dar e 35 mb PDF-ul. Reparatur-Leitfaden Golf - Scirocco

eventual vb. cum sa ajunga la tine pe privat.

in engleza... caut si eu.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

deci cum facem?! Id de yahoo este sinucigasu astept sa ma contactez! ms

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Daca va intereseaza eu am schemele pt golf1 si scirocco1 (am toata cartea tehnica in germana).Pentru scheme nu ar fi problema cu germana e destul de putin de tradus pt restul insa...Pot sa fac niste copii xerox cu schemele si sa atasez traducerea.Pentru Scirocco m-am folosit de manualul de 924(in special la sistemul de injectie)Daca sunteti interesati dati-mi de veste.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

ms xanule da' iau de la scirocco daca nu ma descurc promit sa apelez la tine! :D

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!