Jump to content

Noua mea Octavia 3 1.4 TSI


allex82

Postare recomandată

Poatr au zis ca sa iti dea un set mai scump de 16.

Imi vine greu sa cred ca 1.4tsi 140 are discuri de 312 ca pe gti 5,6 si editii.

Sent from my ApfelPhone

Modificat de The_Ego
Link către comentariu
  • Replies 57
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • allex82

    23

  • krygod_ro

    4

  • dumit81

    4

  • vvede

    3

Top Posters In This Topic

Posted Images

De la Brady mi-au sugerat sa iau pe 15", chiar am intrebat si mi s-a confirmat ca e in regula, plus ca si cel de la magazinul de jante & anvelope a verificat prin toate bazele de date si este in regula, sunt jante pentru Golf 7.

Cat despre pret, a fost undeva in jur de 20k. Si nu, romanul nu are bani, romanul face credit... :D

Link către comentariu

LE: nu se potrivesc 15", am schimbat comanda in 16". GoodYear UG8 de data asta... :)

Link către comentariu
  • 2 weeks later...

Premio AutoEst, detaliile de contact ti le dau pe PM. Lucrez numai cu ei de vreo 5 ani, e al 5-lea set complet de anvelope pe care il iau de acolo si mereu am fost foarte multumit.

Link către comentariu
  • 1 year later...

Chiar daca nu a fost un thread foarte activ, vreau sa va anunt ca aceasta masinuta foarte probabil va fi incadrata ca dauna totala in urma unui accident. Cel mai important este ca nimeni nu a patit absolut nimic (au fost 2 masini implicate), iar suma pe care o voi primi de la Casco este una corecta si rezonabila.

Mai ramane doar dilema Skoda Octavia cvasi-identica (as lua metal grey in loc de denim bleu si vreo 2 optionale mici in plus) sau o Mazda 6 mai cheala, insa care este atat atat de frumoasa, insa si depaseste bugetul. :)

Link către comentariu
Vizitator
Acest subiect este închis acum şi nu mai pot fi adăugate alte postări.
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!