Jump to content

Golf 3 din 1993 cu euro 3 posibil ?


Levi
 Share

Postare recomandată

Salut tuturor!

De ceva vreme imi sta gandul la o masinutza mai noua si caut pe net pentru ceva potrivit buzunarului meu.

As vea sa va cer parerea in legatura cu Golful 3 ce l-am gasit pe www.mobile.de : http://www.mobile.de/SIDRAZRiw3JwRXtQ.h18B...11111189730816& Oare este posibil sa fie intradevar euro 3 chiar daca este din `93 si merita cumparat asa ceva? Am intzeles ca se poate inmmatricula mai nou orice masinutza min. euro 3 indiferent de anul de fabricatie. Merci anticipat.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Golf 3 nu este considerat euro3 in Romania, dar din August a.c sunt semne ca o sa se poata inmatricula si masini fara euro3.

Mai asteapta pana atunci si vezi ce si cum...

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

dupa parerea mea ar trebui sa stai linistit si sa nu te mai gandesti la masini sub 2000. g3 din 93 nu are euro 3 in nici un caz, am intalnit si din 97 si nu avea.

cred ca g4 e primul care are euro 3 in familia golf

Golf 3 nu este considerat euro3 in Romania, dar din August a.c sunt semne ca o sa se poata inmatricula si masini fara euro3.

Mai asteapta pana atunci si vezi ce si cum...

cel mai posibil e ca dupa intrarea in U.E sa poti intra in tara cu masini inmatriculate in alta parte fara sa fii nevoit sa o inmatriculezi si la noi atata timp cat are asigurarea valabila.in cel mai bun caz limita ramane la euro 3, de scazut sunt prea putine sanse

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

http://www.rarom.ro/euro3.html

in nici un caz nu vei putea inmatricula un Golf 3 in Romania.

doar prin recarosare. sau asteapta si tu pana in august cand poate se va scoate aberatia de EURO3.

Modificat de scirocco
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Merci mult. Ati fost de mare ajutor.

Comunitate faina btw.,sunt impresionat.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!