Jump to content

Eibach Pro-Street


fuscobal
 Share

Postare recomandată

Am asteptat 1.5 luni dar a meritat. Astazi am dat jos suspensia de serie care avea 4 ani si era terminata si am inlocuit-o cu cea mentionata mai sus. Observatii :

- Garda a fost coborata cu 40mm fata-spate. Suspensia coboara pana la 65mm dar nici nu are rost din cauza drumurilor si nici nu as fi putut fizic deoarece aveam nevoie de un kit ARB ( Anti Roll Bars). ARB-ul stoc de pe fata nu permite mai mult de 40mm

- Comportament rutier imbunatatit drastic ( nu am reusit sa fortez limitele ptr. ca a plouat toata ziua ).

- Confort usor diminuat fata de stoc dar nicidecum deranjant

- Amortizoarele sunt facute de KW ( inox pe fata )

- Arcurile de pe spate sunt cu 8-10 cm mai scurte decat cele stock

- In sfarsit am aderenta la plecarea de pe loc si in tr. II

Pozele vin maine !

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

sa te bucuri sanatos de ele. e placut sa mai vezi oameni care nu cauta confort la mashinile lor ;)

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Foarte ciudat : nu merge cu click pe link dar daca dai copy de aici si paste in browser, unele merg, altele nu, altele se deschid numai partial

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Alta viata!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

fusco, nu poti sa le pui in alta parte? ca nu reusesc deloc sa le incarc, cu tot highspeed-ul meu.... ;)

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

sunt invidios. asteptam un test-drive. ;)

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Nu le pot vedea :D(. Accesul de la aceasta resursa ( vwforum ) este refuzat.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

copy adresa pozei si paste intr-o noua fereastra de internet explorer si enter direct.

la mine au mers toate fara probleme dupa metoda amitita.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Gata, am reusit. Super mashinutza fusco, felicitari. Cat a costat afacerea?

O alta intrebare, aparatoarele de noroi, nu le dai jos? Cred ca ar avea un look mai suparat din spate. Eu nu le am de 1 an si spoiler-ul chiar daca se murdareste se prezinta excelent. Avand in vedere ca avem mashini cu spoiler lung in spate nu este o problema pentru participantzii la trafic. Am observat si la octi stock cu aparatoare de noroi ca spoilerul se murdareste similar cum se intampla la mine cu aparatoarele demontate.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Intr-avdevar, arata super. Cam cat a costat toata jucaria?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

DA' ce s-a dus spatele ala! Pfiuuu...:mad:

Arata excelent!

Acum nu mai ai decat sa facem o liniutza! :D

Si sa scoti aparatoarele de noroi! :mad: Masina sport nu e prevazuta cu asa ceva. :D

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

*** :mad: :mad: :D

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • Administrator

eu pariez pe Vlad la liniuta. Doar sa ma lase sa-i pun versiunea de Race care i-a facut-o Markus :-) (eventual sa va dati cu vers lui actuala sa vedem ce iese... si daca-l faci sa-si bage si el race-ul sa vedem ce iese)

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Suspensia a costat 750E ( in mod normal ar fi trebuit sa fie peste 1000E) ! Nu am acordat nici o atentie aparatorilor de noroi pana acum. O sa ma uit mai atent la ele ! Facem si *** Vlad, dar sa vedem cand si unde !

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!