Jump to content

Reglare Faruri


bogmotorsport
 Share

Postare recomandată

bogmotorsport

am o intrebare...poate atasa cineva o poza cu farul masinii pozat dinspre motor ca as vrea sa vad de unde se regleaza pt ca imi bate un far prea jos ,ca la mine vad ca nu merge nicicum reglat.masina este modelul cu un singur bec,H4

Modificat de bogmotorsport
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

ai o rotita in partea de sus a farului , e alba si regleaza lumina farului interior-exterior , si mai ai o rotita mai ascunsa , langa aripa , trebuie sa bagi mana pe acolo care regleaza sus-jos , cea lateral parca se trage-impinge pentru reglaj , nu se invarte

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

poza cu rotitele, si poti folosi si o surubelnita sa le reglezi, daca nu ajungi la ele prin spate.

post-14665-1211237023_thumb.jpg

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

bogmotorsport

acum se vad mai bine,le-am reglat iar cu surubelnita nu am mai reglat ca m-am gandit ca merge si asa prin spate dar era mai bine daca le reglam cu surubelnita ca am facut o basica cat china cat am rotit de alea prin spate:D oricum multumesc pt ajutor,acum e mai bine

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 2 months later...

Banuiesc ca sunt astea doua. O sa incerc diseara pe intuneric. :lol:

dsc037021os4.th.jpg

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!