Jump to content

Service Timas


Al Bundy
 Share

Postare recomandată

De cand masina a iesit din garantie, adica de la 55k km nu mai trec pe la Avia. Am facut ultimile 2 revizii aici, de 60 si 75k km si sunt mai multumit decat de cei de la Avia. Service-ul este pe Fundeni, cum vii de la Spitalul Fundeni spre Pantelimon pe partea stanga dupa ce incepe pasarela peste calea ferata. Dincolo de pasarela sunt cei cu rotile, Autosoft parca.

Au mecanici bine pregatiti, am vazut si octavii 2 care faceau distributia acolo.

Au si statie ITP. Eu unul sunt multumit de ei asa ca recomand si la altii, mai ales pentru reparatii curente, nu numai revizii. Mai nou au VAG-Com vers 7 cu licenta.

Cine a mai fost acolo poate sa-si expuna parerea.

Modificat de al bundy
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 4 weeks later...
Publicat (modificat)

Am facut o greseala mai sus. Service TIMAS este pe partea dreapta unde incepe pasarela peste calea ferata, cum vii dinspre Spitalul Fundeni spre Pantelimon. Si programul este 9:00 - 18:00, iar sambata 9:00- 14:00.

LE. Chiar nimeni de pe forum nu a fost acolo?

Modificat de al bundy
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

emil cocean

Am fost si eu la TIMAS si chiar este un service ok unde gasesti intelegere si competenta.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!