Jump to content

Candy White B6


CT 10 VWP

Postare recomandată

Maine 10.03.2008 - imi iau jucaria...

Imediat ce ma incetez sa ma minunez de ea, pun poze si impresii...

Link către comentariu
  • Replies 290
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • CT 10 VWP

    119

  • Riddler

    27

  • B_U_T

    19

  • Ioana

    12

Top Posters In This Topic

Posted Images

am ridicat o, azi dimineatza am semnat de primire... :rolleyes:

inca salivez la ea, asa ca poze maine :|eee...superba...avea 0km - acum are 50km :rolleyes: atat am apucat sa fac azi :))

va salut, ma duc sa ma culc - in ea! :D ...glumesc...sau poate nu! :))

INTREBARE : pot sa fac un poll aici? vreau parerile voastre cu privire la ce nr sa imi pun... si as deschide un poll tot in topicul asta..merge??? ms.

Modificat de Damasc1060
Link către comentariu

Multumesc Andrei! :vaidecapulmeu:

ps: mi a zis laur ca ti ai comandat s3, bv si tie! sa l stapanesti ca si pe gti, sanatos - si mai lasa figurile! :Driver:

Modificat de Damasc1060
Link către comentariu

Merci. Oricum vad ca albul e culoarea la moda anul asta ( 2007 -2008 ). Sa vedem acum si cat de usor este de intretinut. Daca vrei o idee ia-ti optional navigatia RNS 510 parca se cheama. Are un look deosebit si face toti banii. Poti vedea inclusiv DVD-uri.

Link către comentariu

nu ma incanta navigatia de la vw, e praf... :P plus ca am pda cu gps si soft igo.

mi am luat rcd 300 ca sa il pot scoate usor (si sa nu imi para rau de el) si vreau sa pun un dvd cum ai avut tu pe gti..desi am inteles ca sistemul de glisare la ecran se duce cam repede :|...

poate ne gasim la suc si vb, aseara am iesit o ora cu eva si cristi (atat)

Link către comentariu

In legatura cu DVD-ul nu ai de ce sa-ti faci griji. Depinde ce vrei sa cumperi. Adica daca iei Panasonic , Sony , Alpine nu cred ca vei avea probleme cu mecanismul de glisare. Eu nu am avut nici o problema timp de 2 ani si cateva luni si am mers ceva cu masina ( aproximativ 70.000 km ).

In alta ordine de idei pune si tu cateva poze cu masina.

Link către comentariu

Sa o stapanesti sanatos si fara probleme. Se pare ca suntem frati, a mea e tot candy.

Nu stiu de ce multa lume se fereste de alb, eu nici nu am vrut sa aud de alta culoare, ii da o eleganta aparte... si chiar nu e greu de intretinut, daca o speli o data pe saptamana e suficient, inca nu am zgarieturi sa pot sa descriu cum se vad si nici nu imi doresc :)

Cati mai multi Km fara probleme :(

Modificat de Robert_Alex
Link către comentariu

Va spun eu ca alb in combinatie cu geamuri negre e combinatia mortala, cea mai tare. Si eu mi-am dorit alb si gasisem una la fel, acelasi motor, optiuni dar era mai scumpa cu 1000E, am zis ca merge si negru

Asteptam poze si detalii despre dvd-ul care vorbiti-pret, marca, ce stie sa faca, etc

Multi km fara evenimente :)

Apropo nu ti se pare prea mica puterea de la motorul de 105 Cp pentru gabaritul passatului, acum depinde si ce vrei de la masina

Link către comentariu

saru'manaaa :(

ps: bai andrei, tu sti cu cine vb? - prea esti oficial in reply-uri :P

@auras: nu mi se pare mica puterea, pt ca nu imi trebuie putere mare sau masina de raliu...si plus de asta, am cedat multe dotari in favoare termenului de livrare, care in cazul meu a fost 21 zile :)

Modificat de Damasc1060
Link către comentariu

Da George stiu cu cine vorbesc. Am vorbit asa "oficial" tocmai pentru ca post-uri in care zici nume de obicei se trimit in privat.

Auras modelul de DVD despre care vorbim este Panasonic CQ-VD7001N. Acum nu stiu cat mai costa si unde se mai gaseste. Eu l-am cumparat acum 2 ani si jumatate aproape de la Alarm 96 din Drumul Sarii cu aproximativ 65 milioane cu tot cu montaj si interfata de a vedea filmele si in mers. Altfel ecranul se stinge daca nu ai frana de mana trasa.

Pozeee ...

Link către comentariu

SI IATA MINUNEA:

Image013.jpg

Image014.jpg

Image011.jpg

Image006.jpg

Image007.jpg

Modificat de Damasc1060
Link către comentariu

Salut,

Ca prim sfat: scoate chestia lichida (din cate stiu eu) care miroase frumos in masina pentru ca ataca aluminiul de pe bord sau alte locuri din interiorul masinii (ca un acid) in cazul in care se varsa, fie si o picatura. Sunt m multe discutii la area de ingrijire. Stai pe braduti sau saculeti.

In alta ordine de idei, sa o stapanesti sanatos si fara incidente in trafic. Esti norocos ca ai curte, multi dobitoci pe strazile noastre.

Link către comentariu

te asteptam joi la sala sa o vedem si noi.

passat alb mai rar am vazut.oricum arata belea,iar cu niste geamuri fumurii... traznet ar fi.

km multi si fara evenimente.

Link către comentariu

Multumesc baietilor din forum ca m au primit in grupul lor... ( ma refer la Ploiestenii mei )

Bine... era super sa am o primire cu animatoare, flori, un tort... ceva, dar merge si asa simpla :blink:

Km fara evenimente neplacute!!!

Link către comentariu
Velocity_Warrior

Oho, frumusel tare taculetul asta albicios :) :icon_thumright: Numai si numai placeri si satisfactii la volan si cat mai putine vizite in service-uri. Sa te bucuri de ea cat mai mult.

Cu riscul de a marepeta din alt topic te intreb si pe tine. Covorasele au venit cu masina, le-ai luat de la dealer, le-ai luat aftermarket, ca ma intereseaza si pe mine ... Macar sunt de calitate si cat te-au costat ?

Sanatate

Link către comentariu

Covorasele au fost luate separat, masina nu a avut nici un fel de covorase pentru ca nu am vrut eu...ideea e ca am tinut neaparat sa imi iau de cauciuc pentru ca tin la tavaleala, are tata pe tiguan din textil si in 3 sapt (atat are masina) s au facut ...praf :icon_thumright:

Pe mine m au costat cele din cauciuc 120ron cu tot cu tva de la Cardinal Ploiesti - dealer vw si sunt multumit de ele, sunt frumoase, zic eu, dar nu elegante ca cele din textil. Ca rezistenta in timp, am avut unele de cauciuc, tot originale, pe o bora si m au tinut 3ani fara probleme.

Concluzie: depinde ce vrei: PRACTIC (cauciuc) sau ESTETIC (textil)

Link către comentariu

frumoasa sa o stapanesti sanatos :) are mult potential masina asta asta ca este alba si eu mi-ash dori una alba.

Link către comentariu

...pai cred ca doar culoarea mai ai de schimbat la passat ul tau TIR, ca in rest ai cam schimbat ..TOT! :lol: ;)

Link către comentariu
Velocity_Warrior

Multam mult de raspuns. Si eu am comandat-o fara niciun covoras tot din acelasi motiv. O sa ma interesez si eu cat costa aici la dealer un set de covorase din cauciuc. Iti dai seama ca si eu merg tot pe practic. La m

Link către comentariu

pai daca pretul e la fel ca la dealer, ce rost are sa te complici..ia de la dealer! :vaidecapulmeu:

cat pentru bogdan:

1. mai ai sa i schimbi culoarea

2. mai ai sa i schimbi culoarea

:P

Modificat de Damasc1060
Link către comentariu
Vizitator
Acest subiect este închis acum şi nu mai pot fi adăugate alte postări.
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!