Jump to content

My Goalfa


sageata

Postare recomandată

salut. de abia v-am gasit. caut demult un forum VW. sper sa fie de bun augur. iata masina mea:

Golf 3, 1.4 monopunct, 60 CP, stoc. Cu mici adaosuri, cum ar fi: tobe bosal, volan momo, casetofon sony xplode, magazie de cd sony, boxe in numar de 9, JBL cu subwoofer si cam atat, parca. cam asa arata masina mea acum o luna pt. ca deja am pregatit-o pentru iarna sau pentru urmatorii ani

post-19239-1197201315_thumb.jpg

post-19239-1197201349_thumb.jpg

post-19239-1197201373_thumb.jpg

post-19239-1197201398_thumb.jpg

post-19239-1197201408_thumb.jpg

Link către comentariu
  • Replies 82
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • sageata

    30

  • ciprianD

    7

  • Fritz

    5

  • aleks4t

    4

Top Posters In This Topic

Posted Images

dungile alea albe mergeau sa se continue si pe bara din spate (asta dupa ce se vopseste :( si pe aia din spate, asa parca nu e terminata treaba. 9 boxe??? uau, discoteca :(

Link către comentariu

draguta masina ta mai ales cu dungile albe da bine ......

iar la muzica vad ca ai cu ce.......

sa o stapanesti sanatos si multi km cu ea!!!

Link către comentariu

imi vine a plange ca nu mai am dungile acum. am revopsit toata masina. de fapt, i-am facut o reparatie capitala. am schimbat aproape tot ce se putea schimba la ea, la toate capitolele. la cum va arata, consider eu, dungile nu mai sunt de prisos.

Link către comentariu

Sa o stapanesti sanatos si sa te bucuri in continuare de ea

Dupa cum am mai spus bine ai venit pe forum si sper sa fii la fel de activ asa cum esti si pe ............ alte forumuri

Link către comentariu

Referitor la cum arata masina in primele poze as avea cateva sugestii. La partea de interior, sa renunti la 3 odorizante.. arata prea impopotonat, sa faci ceva cu pedala de ambreiaj sa arate ca celelalte, sa incerci sa fixezi nuca schimbatorului in pozitia normala si sa faci ceva sa maschezi firul ala care ti se plimba pe toata consola pana spre volan. La partea de exterior, ar trebui sa faci cumva sa prinzi mai bine pleoapa farului din dreapta. Totodata iti recomand sa renunti la o parte din stickerele de pe luneta. Arata foarte... inghesuit locul.

Din ce am vazut ai scris ca ai revopsit masina. Pune niste poze cu noul ei look :screwy:

sa o stapanesti sanatos in continuare si spor la treaba :rolleyes:

Modificat de Bestie
Link către comentariu
  • 3 weeks later...

pentru inceput, pana la o noua sedinta foto

post-19239-1199302619_thumb.jpg

post-19239-1199302664_thumb.jpg

post-19239-1199302678_thumb.jpg

Modificat de sageata
Link către comentariu

Eu zic ca arata mai bine acum :D ...sa o stapanesti sanatos si cat mai multi km cu ea!

Link către comentariu

arata super fara dungi , sa ai grija de ea si sa o stapanesti fara incidente :vaidecapulmeu:

Link către comentariu

Arata mai bine fara dungi, dar parca si culoarea asta e cam mmm feminina!

Link către comentariu

rosu PASSION. poate mai urca ceva proaspat ;) ;) . acum miroase numai a tigara dar o rezolv eu si pe asta. :D :D

Link către comentariu
  • 4 months later...

look-ul de acum este incomparabil fata de cel vechi..niste poze cu interiorul? Poate i-ar sta mai bine cu niste stopuri pe led clare,parca astea care le ai acum o imbatranesc mult..s-o conduci cu placere!

Link către comentariu

.....sa o stapanesti sanatos...si cat mai multi km fara incidente

...aaaaa, ma bucur ca ai renuntat la pleoape . :(

Link către comentariu

dap arata altfel acum. s-o stapanesti sanatos & sa ai grija in continuare de ea :) ca si ea te plimba si iti reda muzica tot timpul :P

salutare tuturor

Link către comentariu

si mie imi place mai mult fara dungi si fara pleoape.pleoape isi pun acum toti care au logan(parerea mea),a devenit un accesoriu banal.

daca-mi permiti,ti-as sugera sa vopsesti jantele in negru,eventual sa le schimbi cu unele mai mari.

km multi si fara neplaceri

numai bine

Link către comentariu

Frumoasa masina...nervoasa...dar se pare k e vai de capul ei cand te urci la volanul ei...eu am mers cu ea si cu tine dar nu-mi mai trebuie a 2-a oara

Link către comentariu

Fritz Faci reclama negativa asupra masinii :)

La fel ti-as recomanda si eu sa scapi de toate impopotonarile din masina :( .... Cu cat mai simplu cu atat mai frumos :mellow:

Link către comentariu
  • 2 months later...
  • 2 months later...

sa mai invioram atmosfera...

2uqf7nt.jpg

xnsynl.jpg

si piesele de rezistenta...

10hjbdv.jpg

in curand marea asteptare

Modificat de sageata
Link către comentariu

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!