Jump to content

Open Service Iasi


rares 1.9 tdi
 Share

Postare recomandată

Va sfatuiesc sa nu faceti reviziile la open-service iasi pt ca nu schimba tot ce trebuie. Ultima data nu mi-au schimbat filtrul de motorina.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Ti-am modificat eu titlul topicului.

Te sfatuiesc sa dai mai multe detalii despre problema ta cu acest service, daca totul se rezuma doar la faptul ca nu ti-au schimbat filtrul de motorina, asta nu e o problema grava. Filtrul de motorina nici nu se schimba la fiecare revizie, din cate stiu eu.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

E o problema pt ca eu am platit filtrul de motorina. Nu mi se pare normal sa se faca treaba asta la reprezentanta.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Si cum ti-ai dat seama? Nu te-ai dus peste ei sa faci scandal?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pai filtrul vechi avea o zgarietura. L-au schimbat dupa ce m-am dus si le-am spus dar au spus ca a fost shimbat.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 9 months later...

Asa este,Open Service sau angajatii acestuia cum vreti voi sa-i spuneti fac treaba de mantuiala si tot timpul umbla dupa spaga.Mie mi-au stricat maner portiera dreapta in garantie si cand am vrut sa-mi vopsesc o portiera pentru o zgirietura mai aveam putin si ieseam din perioada de gratie(30 zile) a autorizatiei emisa de politie in concluzie va sfatuiesc sa va indreptati spre alt service autorizat .

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 10 months later...

In any case, să vă povestesc despre experienţa Open Service, pentru cei care sunt din Iaşi. Sorry dacă e off-topic. Să fie clar: povestesc, nu acuz. N-am probe ca să acuz.

Am fost la ei iniţial să le zic despre ce-i vorba şi să-şi dea cu părerea. Bine

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Imi pare rau sa aud de ce ai patit Mihai.

Si eu sunt tot din Iasi, masina luata tot de la OS(din motive de om super ok la vanzari), nici eu nu mai calc in veci pe la ei, tot din motive de service, iar sa las masina la ei.....no no...

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Mihai imi pare rau de cele patite. Din pacate cam asta e nivelul de servicii oferit de dealeri si cred ca e o chestie destul de generala. Nici eu nu am asa mare incredere in astia incat sa pot jura ca nu au schimbat ei turbina cat ai lasat masina acolo :) Suntem in romania.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 1 month later...

Fratilor o problem unde sa ma duc cu golful meu ca iesa din garntie acum in noiebrie si nu asa vrea sa ma mai duc la rerezentanta cel puntin nu in iasi adica ai din letcani findca sunt niste hoti , dar vreau sai fac revizi asa cum scrie la carte ai de 2 ani v va rog dac ma uteti ajuta

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!