Jump to content

Si Eu Cateva Poze Cu Buburuza Mea


Jacku

Postare recomandată

De descris am mai descris-o... 1.4 16V, ( acum cu distributie noua), jantele pe 14 ale ei, cauciucuri all season ( cea mai proasta alegere), tapiteria bej( cea mai frumoasa)... am luat-o cu cateva ciuntituri si planuiesc sa le repar cat de curand ( una cate una, ca nu as vrea sa o vopsesc complet, dupa aia da de banuit).acum cateva poze :screwy:

inca cateva poze

post-7148-1175341433_thumb.jpg

post-7148-1175341443_thumb.jpg

post-7148-1175341454_thumb.jpg

post-7148-1175341516_thumb.jpg

post-7148-1175341538_thumb.jpg

post-7148-1175341563_thumb.jpg

post-7148-1175341683_thumb.jpg

Link către comentariu
  • Replies 60
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Jacku

    28

  • bebeko

    8

  • Bestie

    3

  • kury

    2

Top Posters In This Topic

Posted Images

Micuta si frumoasa.Am si eu una de serviciu la fel ca a ta doar ca este alba si are moror de 1.2 , consumul ma innebuneste 10 l /100 km :screwy:

Link către comentariu
cristy_snacks

Ciuntita cam nasol, sunt mici dar cam greu de indreptat :lol:. Spor la crosetat

Link către comentariu

Are cumva discuri de frana pe spate? Din poze nu-mi dau seama, asa imi pare.

Am vazut-o azi la intalnire... arata foarte bine.

Link către comentariu

Da, 1.4 16V 101 CP au discuri spate.

Jacku, la roti ai prezoane sau capacele peste prezoane? Ce se vede in poze?

Link către comentariu
  • Administrator
Jacku, la roti ai prezoane sau capacele peste prezoane? Ce se vede in poze?

Sunt capace de plastic negru peste prezoane . Asa am si eu la a mea .

Modificat de aryes13
Link către comentariu

capace de plastiuc peste prezoane. si cu ciunteala..fosta masina de femeie deh...da i-am promis buburuzei ca o duc la doctor si i le fac una cate una

Link către comentariu

Cat de curand gasesc in afara de remedierea zgarieturilor se va lauda cu niste pleoape..sper sa gasesc ce vreau eu si cu un ornament de toba rs look, poate chiar alta toba care sa o faca sa sune mai frumos. Sa vedem, in functie de fonduri. Recomandari..ceva?

Link către comentariu
  • 2 weeks later...

Ieri am fost la avia pantelimon si mi-am luat cotiera armster ( 280 RON) care sincer arata foarte bine..de abia astept sa o montez. am luat si uns et de pleoape de la milotec( tot de a avia, 180 RON) , negre. Cand o sa vopsesc usa stanga spate care are o zgarietura le vopsesc si pe ele is le montez, sper cat mai repede. Revin cu poze cu ele gata montate..si mai fericit

Link către comentariu

Scump , dincolo era mai ieftin ... Si chiar este mai ieftin, degeaba ai incercat sa te informezi de la colegi ... :D

Link către comentariu

Mie mi-au placut cum aratau alea de la milotec foarte mult. Si cu cat erau mai ieftine...?cred ca 10 ron sau asa ceva..( daca socotim taxe de transport)

Modificat de Jacku
Link către comentariu

Exact despre cele de la milotec e vorba ... Pe mine m-au costat 150 ron + 20 ron vopsire si montaj ;)

Link către comentariu

Ce naiba mai Jacku nu ti-am spus sa incerci pe car-tuning.ro ? Ai si discount la ei ca si membru vwforum ! Ai incercat la ei ?

Link către comentariu

Bebeko, lasa omu' sa se bucure de accesorii! :D

@Jacku, asteptam poze cu ele montate pe masina. :D

Link către comentariu

Normal ca il las sa se bucure, dar scopul acestui forum este sa ne si ajutam intre noi ... :D

Link către comentariu

Este foarte comoda...si acum nu cred ca m-as mai putea obisnui fara....Si arata si foarte bine cu tapiteria neagra cu bej...O sa pun cateva poze mai bune ca sa vedeti cum arata

Link către comentariu
Este foarte comoda...si acum nu cred ca m-as mai putea obisnui fara....Si arata si foarte bine cu tapiteria neagra cu bej...O sa pun cateva poze mai bune ca sa vedeti cum arata

Da, e frumoasa buburuza ta, asa cum ti-ai nickname-uito :-) Mica, incapatoare, frumoasa, motor bun! Sa ai grija si de ea si km cat mai multi fara prb :lol: :lol:

Link către comentariu

Am luat azi si pleoapele de la vopsit, sper in weekend sa le pun, si la intalnire duminica sa ne vedem cu "ochii" mai mici. Poze in curand

Link către comentariu

O mica problemuta. Am incercat sa le pun asa..sa vad cum stau, si problema e ca in stanga incape ok, numai ca in dreapta atinge de capota pe lateralul farului. Nu stiu cum sa fac, sa misc masca aia de la capota mai intro parte, sau o fi farul prea apropiat?

Link către comentariu
  • 1 month later...

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!