Jump to content

My Love


S!mpL3 M3

Postare recomandată

Pot sa zic ca este aproape full si are c-am asa.Navigatie(nu culor)volan si schimbator imbracat in piele,tapitarie cu piele si piele intoarsa,xenon,tempomat si lista poate decurge dar cel mai important este ca are un hertz HE de 38 si un AUDISON LRX 1400.Las pozele sa vb si scuze ca era c-am murdara:(

dsc01851ab9.th.jpg

dsc01854mn3.th.jpg

dsc01859ep7.th.jpg

dsc01863ij4.th.jpg

dsc01864ot4.th.jpg

dsc01865yq9.th.jpg

dsc01866im6.th.jpg

Link către comentariu
  • Replies 54
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • S!mpL3 M3

    22

  • KMZ

    4

  • zafycom

    3

  • ygor

    2

Top Posters In This Topic

Posted Images

Sa ne traiesti, frumoasa masina, frumoase jante si cred ca ar merge niste folie pe geamuri. :)

Link către comentariu

Caut sa pun folie omologata si in CR sunt mai multe pareri despre omologarea foliei,aceste fiind ca trebuie sa fie in certificat si alta ca trebuie sa ai certificat de omologare al folie si pana nu o sa aflu mai multe de rar nu arunc bani degeaba si o poza cu sunet-ul(auxiliar)

dsc01856ux7.th.jpg

Modificat de S!mpL3 M3
Link către comentariu

foarte frumoasa masina..imi plac jantele . :)

Modificat de Bizonul
Link către comentariu

la passion i agree, but your love...

do you have a girlfriend?

anyway you need one! :)

Link către comentariu

O sa fac si o poza pe timp de zi dar asta dupa ce spal presurile ca ieri a plouat cu galeata si cum lumea nu e atenta au lasat amprente pe ele si am o prietena dar este mai putin importanta.Ea a fost prima dragoste dar acum este a doua,prima este o negresa din germania :)

Modificat de S!mpL3 M3
Link către comentariu

Doar nu vreau de acum nevasta si atunci cand o sa fie,care o sa fie,trebuie sa castige reputatia de a fi mai presus de masina :)

Link către comentariu

Excelenta masina...imi place ca ai gusturi bune, inclusiv la muzica. Felicitari de alegere.

Link către comentariu

Multumesc tuturor dar pacat ca nu prea am cu cine sa imi impart gandurile si sa aflu noi lucruri prin craiova :lol:

Link către comentariu

Superba masina. Sa o stapanesti sanatos si ai grija unde o parchezi(Vezi ce scrie pe zidul din poza 4 :lol: )

Link către comentariu

frumoasa masina :lol: ce numar "dragut" ai :D

sa o conduci cu placere si fara incidente :P

Link către comentariu

frumoasa masina.dar ce vroiam sa te intreb:in poza cu bordul acolo noaptea se vad niste luminite la butoanele (rotitele) de la caldura, defapt din ele ies lumina,asa ceva am mai vazut la audi dar pe passa nu.

sa o stapanesti sanatos si vara incidente cu ea.

apropo cat te-a ajuns si de unde ai cumparat-o?

Modificat de ygor
Link către comentariu

Multumesc tututor si masina ma ajuns 16500e a fost adus din GER in noi si eu am cumparato in IAN din buc.Km sunt reali si becurile de la scaunele incalzite merg c-am la toate vw dar poate sunt arse din cauza aceea nu functioneaza la tine.Cel mai bine sa scoti butonul si sa schimbi becul :)

Link către comentariu

Cred ca ygor se refera la luminitele de la aeratoare, nu la butoanele de incalzire in scaune :).

Link către comentariu
  • Administrator
Cred ca ygor se refera la luminitele de la aeratoare, nu la butoanele de incalzire in scaune :).

Se gasesc asemena aeratoare si pentru Golf 4 . 169 Usd setul de trei aeratoare . :D

post-7729-1174814648_thumb.jpg

Modificat de aryes13
Link către comentariu

da asa este.de alea am intrebat, nu m-am exprimat corect.aha deci nu vine asa din fabrica,este element de tuning.

Link către comentariu

salut

felicitari pt masina arata f bine imi placa jantele..am avut si eu asa ceva pana vara trecuta acelasi motor si a mers 80 000 de km fara nici o problema..

nu am observat-o pana acum prin oras da de azi incolo o sa fiu cu ochii in 4 :ceuameni: :RO flag:

Link către comentariu

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!