Jump to content

Noul meu passat !


cornelus

Postare recomandată

Noua mea masina ! :)

Passat din 2003 1.9. TDi PD 131 cp , 4 MOTION

cutie manuala 6+1 ; geamuri electrice (4) ;oglinzi el. + incalzite ; 2 airbaguri ; climatronic ; computer bord ; Jante aliaj ; proiectoare ; inchidere ; alarma ; ABS ; ESP ; ; scaune incalzite ; volan piele + schimbator ; Casetofon Gama+magazie 6 CD ; carkit nokia . Culoare = Visiniu

Link către comentariu

Dezertorule!!! Sa iti fie rusine :P (Pentru necunoscatori el avea un B4 ca mine, acum a dezertat la B5.5)

Sa o porti sanatos! Sa te multumeasca pe deplin :)

PS: N-am uitat de chestia cu discul ala :)

Link către comentariu

andREI - am uitat eu despre care disc este vorba ? scuze

Doru 14 - nu are decit in volan si bord , ..in scaune ? nu vad

Multumesc de urari baieti !

Trebuie sa-mi fac timp sa mai vin pe la intilniri ca am multe de invatat la 4motion si alt motor.

Link către comentariu
Doru 14 - nu are decit in volan si bord , ..in scaune ? nu vad

Daca are, sincer sunt convins ca are minim 4xairbag, cele laterale sunt pe lateralele scaunelor fata. Ar trebui sa fie un indicativ "Airbag" cusut, sau o eticheta. La echiparea unui Passat 4Motion, este imposibil sa aiba (din 2003 fiind masina) doar 2xairbag.

Link către comentariu

S-o porti sanatos. Si sa pui si niste poze pentru cei aflati mai departe :lol:. Pune multe poze si cu interiorul, poate descoperim si celelalte airbag-uri :lol: :lol: .

Link către comentariu

@ conrelus .. sa o stapanesti sanatos si asteptam poze .. trebuie sa fie o masina exceptionala ..

@ DORU_14 este posibil sa aiba doar 2 airbaguri .. in ideea ca primul propietar si-a luat masina cu varinata de baza ca si echipare si restu au fost optionale.. . ca si exemplu am la firma un 4motion cu piele si tot ce-i trebuie si navi .. si doar 2 airbaguri ! :(

Modificat de Red
Link către comentariu

wooow...si eu vreau asa ceva :( !!!

poze poze poze???!!!!?!!!? si la cati mai multi km...fara probleme :(

:( ud`o bine sa t tina!

Link către comentariu

pret . 12000 E

A fost a Dir. Pionner Romania . Are 133000 km . Luata de la Porche.

Modificat de cornelus
Link către comentariu

Super masina mai ales ca are 4motion. Masina e Trendline nu? Deci ai 4 airbag-uri, sau daca nu la roata de rezervaa in portbagaj ai lipita o eticheta cu codurile dotarile si cu modelul.

La cat mai multi km fara probleme!

Link către comentariu

Dumnezeule c bine arata! ms d info man :lol: acum sa vad c pot sa fac cu al Nostru dric sa`mi iau asa ceva in max un an!!!! e masina familiei :lol: Bafta multa!!!!!!!!!!!!! :lol:

Link către comentariu

Multumesc mult baieti ! Si voua multa bafta .

Necazul este ca nu are decit 2 Airbag-uri dar la 12000euro am zis ca este un pret bun si cu astea 2 Airbag-uri .

Link către comentariu
  • 2 weeks later...

sa o stapanesti sanatos .. si la mai multi km .. si eu am achizitionat acum 1 sapt si putin un passat 2001 4 motion , 1,9 tdi 130 cp model highline cred ca a mea are 4 airbaguri , masina e adusa in luna a 6 anu acesta din DE si are 172.000 km reali , jante pe 17, scaune incalzite, climatronic si mai detoate :P nu are xenon si ma bate gandu sa ii pun .. acum 3 zile mi-am pus ai angel eyes la ea. caut in disperare stopuri cu leduri dar nu gasesc pe nicaieri .. ori tre sa mai caut ori nu au aparut inca .. poze inca nu am cu masina .... 4motion rulez :wacko:

Link către comentariu
  • 3 months later...

Pai are 2 airbaguri pt. ca a fost comandata pt. Romania si la noi nu prea se pune accent pe siguranta...in rest sa o stapanesti sanatos si cati mai multi km

Link către comentariu

Imi puteti spune si mie de ce unele poze nu le vad ?

Adica nu apar mai exact

Imi place culoarea passatului tau .. am si eu unul din 2001;))

Link către comentariu

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!