Jump to content

VW Golf V GTI


DOOM

Postare recomandată

Hello, in sfarsit am avut si eu niste timp liber pt poze si ma gandeam sa va prezint masina mea.

Pe scurt :200 cp, cutie manuala, culoare reflexsilbermetallic, piele , 4 usi, cotiera centrala, jante 17",trapa si alte mici nimicuri care usureaza viata soferului. In curand se va implini un an de cand o am (12 000 km facuti) si pana in acest moment nu am absolut nici o nemultumire legata de masina.Bat in lemn pt ca nu am avut nici o problema iar la service am fost o sg data pt o vopsire de capota ( un binevoitor mi-a dat o cheie pe ea).

Sper sa va placa :)

Modificat de DMY
Link către comentariu

foarte frumos !una din masinile care nu ma satur sa le privesc e gti-ul si al tau arata foarte bine!

catzi mai multi km fara incidente!

Link către comentariu

Foooarte frumoasa masina! :( GTi-ul iese, intr-adevar din linia golfurilor 5. E normal sa fie asa, nu? :(

Sa o conduci sanatos si cati mai multi km fara probleme si incidente

Pe cand ceva modificari?

Link către comentariu

Am vazut-o si pe timp de zi si arata la fel de bine :( Sa o stapanesti sanatos DMY & sa continui tot asa, fara nici o vizita in service. Bafta!

Link către comentariu

Va multumesc pt vorbele frumoase.

bbm: sunt covorase de golf normal :o dar daca astea ti se par urate sa le fi vazut pe cele cu care a venit masina :hainoroc:

Modificari deja am : loooool - capace de oglinzi cromate kamei. Glumesc....inca astept sa se mai aseze treburile atat cu remaparea cat si cu elementele de design exterior si plus ca trebuie sa strang bani daca vreau sa fac ceva de calitate.

Inca o data multumesc pt aprecieri. :D

Link către comentariu

Mai postez un montaj foto cu masina.L-am propus si pentru poze calendar vwforum 2007 dar fiindca sunt numai poze facute de mine si toate se refera la masina imi permit sa o pun si aici. :blink:

Link către comentariu

frumoase poze, frumos montaj foto, No comment la masina.

Sa o stapanesti sanatos, si ca proprietate, si ca sofer ;)

Link către comentariu

lucrezi/locuiesti cumva pe bd. dacia aproape de piata galati?

vad masina aproape zilnic cand trec spre casa de la servici.

arata foarte bine, se vede ca e ingrijita.

Link către comentariu
Mai postez un montaj foto cu masina.L-am propus si pentru poze calendar vwforum 2007 dar fiindca sunt numai poze facute de mine si toate se refera la masina imi permit sa o pun si aici. :)

referitor la poza pentru calendar sunt curios in ce conditii ai putut scoate consum pe BC 9,6 l/100km :) :) :)

Link către comentariu

Da pe Dacia locuiesc...e vanzoleala mare de masini si de oameni pe acolo ...mersi de aprecieri (inainte o spalam mai des dar de cand gasesc tot felul de indoituri si de bucurii m-am mai sictirit)

Cu consumul ....pai daca mediu in oras am 13,5 si merg destul de des in timpul zilei pe aglomeratie crancena.Seara cam atat scot in jur de 9 (uneori si mai putin depinde cum merg).

Link către comentariu
  • 2 weeks later...

Frumos GheTIul :blink: . Mie imi plac foarte mult. S-o porti sanatos si multi multi km !!!

Cred ca iti place "sa mesteci in benzina" de ai luat cutie manuala" :lol:.

Modificat de shimano
Link către comentariu

Masina suprema .... asa ceva imi doresc.

Nult noroc cu ea, si fara probleme.

Link către comentariu

Merci de aprecieri da se pare ca nu prea am noroc....ieri m-a lovit un destept in spate cand am oprit la o trecere de pietoni...bara spate e cam varza iar piesele vin intr-o luna.Si am stat la politie la sectorul 2 de la ora 8 seara pana la 4 jumate dimineata ..Doamne cata incompetenta si rea vointa.Plus ca RCA-ul lui e la astra care e rau platnic si nu da nici un ban ...asa ca imi fac pe casco si sa se socoteasca ei cu astra ca nu mai am nervi si pt asta.

O sa mai revin cu noutati desi mi-a cam pierit cheful de tuning sau modificari. :Driver:

Link către comentariu

Se putea intampla oricui DMY. Nu lasa asta sa iti afecteze pasiunea pt masinutza. Se stie incompetenta din politie , nu mai zic de firmele de asigurari rau platnice. Se vor rezolva toate sunt sigur. Bucura-te de masina ca e o bijuterie. Numai bine !

Link către comentariu

DemenTZial mersi de incurajari. Acum noutatile: intr-o luna vine bara ...pana atunci merg cu asta (nu e chiar asa de rau facuta...mai precis e infundata in colt da pe mine ma seaca rau de tot). Cu 2 zile inainte am facut revizia ...9 milioane la PBV1.Cam atat pentru moment ;)

Link către comentariu
  • 3 weeks later...

Ouch! :D

dar stai linishtit ca o sa se rezolve...

ai putea sa`i pui o bara de tuning aftermarket si sa suporti tu diferentza de bani daca este cazul...

ce zici? :D

P.S:

eu asa am procedat cand am fost lovit in spate si nu am scos nici un ban din buzunar pt ca erau aman2 cam la acelasi pretz.

Mult succes!

Link către comentariu
  • 1 month later...

S-a reparat acum vreo 3 saptamani .Am pus bara originala pana la urma.Am o perioada in care sunt foarte prins cu serviciul si nu am timp cam de nimic asa ca poate la anul ceva tuning.Momentan criza de bani si timp :salut:

Modificat de DMY
Link către comentariu

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!