Jump to content

VW Golf IV "NEG"


mmneg

Postare recomandată

...si masina mea

VOLKSWAGEN

Model: Golf IV

Motor: 1.6 AKL

Putere: 74 kW (100 CP)

Culoare: Rosu

mm15sh.jpg

mm23cn.jpg

mm38ty.jpg

mm43uh.jpg

mm58ar.jpg

Link către comentariu
  • Replies 302
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • mmneg

    83

  • Bogdan_wrc

    19

  • rudolf.s

    15

  • andREI

    11

faina masina si interesante poze...

cum ai facut capota asa? totusi parca nu e nervoasa ca si a lui zgb, zici ca e suparata :)

ceasurile de bord sunt mortale. de unde le-ai achizitionat?

Link către comentariu

Foarte TARE!

Una din cele mai frumoase masini de pe forum..... super frumoase si pozele :)

Link către comentariu

@GIZMO: capota e adormita. nicidecum suparata :) a fost realizata prin sudarea unor bucati de metal si prelucrarea acestora pentru aliniere cu restul.

ceasurile de bord le gasesti aici: http://www.kpsport.com/tienda/esferas-cuen...at98-p-204.html dar ca orice piesa de tuning a fost nevoie de "pila si de ciocan" :)

in curand mai multe poze dar momentan e cam urat si murdar pe afara

Link către comentariu

he he he. Frumoasa masinuta...

Stiu masina asta de pe vremea cand era cuminte.....si ne ducea pe la bowling in herastrau si pe la baneasa la padure...si prin alte locuri....

Sa traiasca domnu' Neg.

Link către comentariu
nadir@boosted.ro

da ce pot sa mai zic am ramas ... :P cand am vazut pozele .. .masina o stiam :D

super :D

si vrb lui toni ..... :P

Link către comentariu

Bara fata a venit intreaga sau e prinsa pe cea originala? Bandourile sunt originalele pe bara?

Link către comentariu

Bara din fata e intreaga si bandoul este facute din bara deci nu se pote demonta.

Made by RIEGER :huh:

Modificat de chris
Link către comentariu

intr-adevar, made by rieger :P :D ;) a fast nevoie de ceva munca pentru a fi aliniata cum este acum. prinderile nu au nici o legatura cu ce exista pe masina, dar romanul este inventiv si mai ia la pila si la ciocan

Link către comentariu

mi-amintesc cand m-am intalnit (pentru prima oara) cu neg acum ceva luni bune ca sa-i cumpar pleoapele... mi-a aratat poza cu "surioara" argintie si recunosc ca m-am gandit "yeah, right..." :D Felicitari, atunci chiar nu m-asteptam s-o duci pana la capat.

Link către comentariu

intr-adevar frumoasa masina!! am vazut-o la cheia prima data..si am ramas placut surprins!

felicitari!

Link către comentariu

Am vazut masina in mers intr-o seara in Drumul Taberei.....si m-ai depasit......te-am depasit....m-ai depasit.....

e frumoasa din toate unghiurile. Asa ceva numesc eu tuning... :banghead:

Link către comentariu

E foarte frumoasa bara. Mie personal imi place cel mai mult dintre toate barile tuning ce le-am vazut pe la marii producatori. Cred ca pe bora merge foarte bine. poate intr-o zi imi pun si eu. Intrebam de bandouri deoarece eu am bandourile cu insertii de crom si daca pun alta bara ar trebui sa renunt la ele.

Link către comentariu

E adevarat ca gusturile nu se discuta dar si parerea mea este ca masina asta chiar arata bine ...o masina frumoasa [.... :rolleyes: .....]

Link către comentariu

foarte foarte tare... de acum incepe sa devina incet-incet project-car masinuta ta ... intr-adevar... bun gust! :rolleyes:

Link către comentariu

Imi place masina lui mmneg chiar daca pe a mea nu as face-o asa..... in tuning totul tine de originalitate... si abia mai apoi se fac clasamentele...

Tot asa mmneg!!!

Modificat de Ice_2k
Link către comentariu

E SUPER FAINA MASINA!!!

Tineo tot asa si sa ai grja de bijuterie , ok

este frumos conturata , aranjata , ce sa mai e belea masina

Link către comentariu

un mic update la poze :(

am facut ITP-ul intre timp :offtopic:

azi am probat niste distantiere. pe stanga este stock iar pe dreapta avem 1cm pe fata si 2 cm pe spate. rezultatul a fost un tractorash.

pana la urma (nu mai apare in poze) a ramas stock pe fata si 1 cm pe spate

maine masina va fi complate cum o stiti :o si updatam pozele

image0222cu.jpg

mmneg16na.jpg

mmneg27dc.jpg

image0232rc.jpg

Link către comentariu

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!