Jump to content

Audi A4


Fritz

Postare recomandată

@dava4 - Le-am montat in afara farurilor dar este super ok

@raresica - Daca masina are lupe originale se vede super bine.Lumina este super frumoasa si super clara, iar Xcar-link-ul l-am cuparat de la suceava : www.xcarlink.ro

@gaby1773 - Masina m-a ajuns 12200 fara taxa iar taxa a mai fost 5464 ron conform normei de poluare Euro 3

Link către comentariu
  • 2 weeks later...
  • Replies 89
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Fritz

    32

  • ciprianD

    5

  • Ice_2k

    4

  • ciupi_bc

    4

Top Posters In This Topic

Posted Images

E frumoasa masina,felicitari. Deja m-am abonat pt un "testdrive" :lol:

Astept sa ma satur de sharan (si cred ca nu mai am mult la figurile care le face) ca sa-mi iau audi. Multitronic daca se poate.

Link către comentariu
Revin cu cateva poze facute in aceasta seara dupa montarea instalatiei de xenon :icon_thumright:

E super reusita ultima poza!

Link către comentariu
E super reusita ultima poza!

:P La fel si cea din avatarul tau GRS :blush:

Modificat de speedo
Link către comentariu

Da, da super tare avatarul tau GRS

@ - Speedo nu ai venit la intalnire sa te tragi cu cei 131 de caluti pe care ii are my car

Link către comentariu
  • 1 month later...

Am mai facut un pas mare : Remapare. Acuma am 160 CP si un cuplu de 370 Nm

Sunt foarte multumit in prima faza dar nu am nici un dubiu nici pe viitor...

Link către comentariu

Te-am vazut ieri pe E85...insa din pacate tu cred ca testai cipul iar eu ma grabeam de mare zor...asa ca nu am apucat sa mai schitez vreun gest... :D

Mai frumoasa e in miscare... :D

Link către comentariu

Laser frate :P :D . Ieri doar te-ai laudat, dar trebuie sa vedem live, sa simtim pe pielea noastra. :D :D

Link către comentariu

Fritz poti face un test de la 80 la 120 in treapta a 4 , te rog ? sa imi zici in cate sec

SI unde ai facut chipul ?

Link către comentariu

Remapul l-am facut la DIMSPORT...www.dimsport.ro...am sa fac si testul Andrein si iti voi spune

Modificat de Fritz
Link către comentariu

Revin si cu un raspuns mai clar.

Am facut testul de la 80 la 120, eram cu inca 3 persoane in masina in treapta a 4-a de la 80 cu pedala la fund am numarat eu cca 4-5 sec si am ajuns la 120

Link către comentariu

De la 4 la 5 secunde e ceva :icon_thumright: Poate-ar fi indicat sa folosesti un aparat ceva mai precis decat numaratul in gand :icon_thumright:

Link către comentariu

Salut si felicitari pentru masina!

Km multi si fara incidente!

Apropos: cred ca ne-am intalnit pe E85 inainte de intrarea in Bacau duminica seara (10august). Ma intorceam de la mare.

Frumoasa instalatia de xenon ;)

Drive safety!

Link către comentariu

Nu are cum sa ne fi vazut pe E85 Duminica deoarece eu de duminica dimineata sunt pieton...am dat masina alor mei sa plece in concediu...cred k m-ai confundat :)

Poate Sambata seara ca fusesem pana la real cu prietena si poate pe acolo m-ai fi vazut...oricum te salut si eu pe aceasta cale

Modificat de Fritz
Link către comentariu
  • 1 month later...

F frumoasa masina. Sa o stapanesti sanatos si fara incidente!!

Ai schimbat becurile de pozitie de pe ea, sau cele de pe faza lunga?

Multa bafta

Link către comentariu
  • 2 weeks later...

vad ca in semnatura ai scris "parbriz incalzit"; e un parbriz in genul celor intilnite pe ford-uri?

poti sa-mi dai mai multe detalii?

Link către comentariu

Ar vrea el sa aiba asa ceva :rolleyes: Frumoasa masina ai domle'! Sa te bucuri de ea. Vezi ca tot ai zis ca ma dai cu cei 160 de ponei :Driver:

Modificat de BigSmith
Link către comentariu

si atunci la ce se refera ?

de ceva vreme caut parbrize de acel gen, si speram ca acum Fritz sa fi gasit :D

Link către comentariu

Parbrizul are prin el insertii de incalzire...asa a venit din fabrica...adik mi se pare ca a fost schimbat da in germany ca eu asa am luat-o...o sa vad si eu la iarna daca e adevarata faza...sper sa da :)

@BigSmith - daca ai sa vii pe la intalniri o sa te trag altfel nu am cum :blah:

Modificat de Fritz
Link către comentariu

Salutare

Cunosc foarte bine masina. Numai plusuri din partea mea :icon_thumright:

Bafta

Link către comentariu

Parbrizul este original cu sigla oooo pe elsunt si eu curios sa vad daca chiar se incalzeste.

Mi-a mai zis cineva ca nu a vazut pe modelul asta B6 8E BC color asa cum am eu si este 2001 an de fabricatie.

Link către comentariu

BC-ul e color fiindca ai pe ea navigatie;

TARE sint curios ce cod de piesa are parbrizul...

Link către comentariu

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!