Jump to content

Sticker-e cu vwforum


alexrosiu
 Share

Postare recomandată

n-am vazut niciun sticker pana acum prin BV dar daca Recaro a cerut detalii inseamna ca vor incepe sa apara si clar o sa-mi fac si eu :D

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

daca este cineva in Bucuresti care are stiker il rog sa ma anunte deoarece vreu si eu unul, platesc cat face, doar nu gratis!eu nu stiu cum sa-l fac si la ce dimensiune si in ce culori, asa ca daca are cineva unul in plus as fi foarte recunoscator!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

@Recaro, del mai simplu si eficient mod de a face rost de stickere - cum am facut eu.

salutare!

asa am facut si eu si in 10 minute am primit 2 stickere pe albastru: unul l-am lipit si al doilea este rezervat pentru un alt membru. pe mine m-a socat pretul stickerului: 2 lei/buc. asa ca nu mai cersiti ( :icon_thumright: ) (asa am facut si eu la inceput) si cautati o firma de infolieri.

numa'bine!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

cristi...zi-mi si mie te rog unde leai facut, eventual o pagina de net de-a lor..ca eu pe langa sticker vreau sa imi scot si un decals si as vrea sa vb cu ei de pret...merci:)

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

salutare!

nu stiu daca au site (sincer, nici macar nu am retinut numele firmei), dar fiind aproape de locul meu de munca, pot sa-ti explic unde au sediul: pe strada josef preyer, intre mangalia si resitei. pe liniile de tramvai 2, 3, 7, intr-o curte pe partea stanga cum mergi din dambovita spre iosefin.

de fapt, mi-am amintit. cauta aici: http://www.bizoo.ro/firma/simcografic.

numa'bine!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

pentru un sticker finut, pe luneta pus ... ce dimensiuni trebuie sa cer?

ceva de genul: sticker

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

ceva finut inseamna 20cm lungime pe 2cm latime, litera F sa aiba 4cm latime

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

eu l-am facut de 25x4 cm si e ok. nu e ilizibil si nici nu incurca in oglinda. incerc, mai incolo sa fac o poza (acuma is la lucru).

cred ca mai conteaza si gabaritul masinii. nu o sa arate la fel aceeasi dimensiune pe o fabia comparativ cu un passat (cred :study: )

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

am revenit cu poza. asa cum vedeti, dimensiunea de 25x4 cm e ok, nu e grosolana.

ps: nu va uitati la ce e sub sticker! :))

post-33634-1267622474_thumb.jpg

Modificat de cristi v.
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Intr-adevar, mai bine cautati undeva sa va faceti stickerele. Eu am facut in Iasi, la Saxons (Tg. Cucu) si m-a costat 5 lei/sticker.

Arata asa:

;)

post-54436-1267959697_thumb.jpg

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Am 25 stickere cu sigla VWforum, argintii, de interior (folie de transfer).

Dimensiuni: aprox 18x3 cm.

Calitatea este excelenta si arata foarte bine. De altfel, mi-am lipit si eu unul pe luneta.

Meritul este in totalitate al lui BogMW; mi le-a dat mie insa spre distribuire pentru ca el va fi plecat.

salut vreau si eu un sticker daca nu te superi.Cum fac sa iau legatura cu tine?

Merci mult!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

tu ai vazut ca ai raspuns unui post din 2004?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Prin Bucuresti, stie cineva pe unde se fac stikere vwforum ?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Am eu stickere cu vwforum pe alb si gri , de exterior , dimensiuni ~24 cm lungime / 4 cm inaltime , pret 3 ron bucata , trimit si prin posta cu plata ramburs ! Cine doreste , astept mesaj privat !

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

bbogdanmircea

Aveti ideea ce culori se preteaza cel mai bine pentru a fi vazute de ceilalti usor?

Eu m-as orienta spre alb sau argintiu, chiar daca masina mea este bleumarin si nu am folie sau ceva...

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Salut tuturor.

Caut si eu un sticker de luneta, exterior, de culoare alba. Ma poate ajuta cineva sa achizitionez unul?

O zi buna.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Buna,as dori si eu un sticker cu vwforum.Unde gasesc si la ce pret?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

ce culoare de sticker ar merge la mine ?

picture012wp.th.jpg

Modificat de sergiu280
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Gri ar fi perfect...

am primit un sticker rosu.. urmeaza sa il pun :)

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

vreau si eu sticker golful meu este negru cine poate sa ma ajute si pe mine cu unul?

marcos_marian28@yahoo.com

multumesc

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 2 weeks later...

Si masinuta mea vrea un sticker vwforum, va roaga frumos :D

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!