Jump to content

Golf R32 DSG-B-13-CDT


K

Postare recomandată

Daca nu se supara domnul "CDT" va ofer poze cu masina dansului :D

Scuze de calitate dar au fost facute pozele cu telefonul.

Tin sa precizez ca pozele nu sunt ff actuale dar sunt sigur ca masina este "CDT".

Modificat de K
Link către comentariu
  • Replies 162
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • stefanpaul

    32

  • NetFlow

    14

  • Bogdan_wrc

    12

  • Ice_2k

    9

Top Posters In This Topic

Posted Images

Salut,

Asta este masina mea :

Golf R32 DSG

Dotari :

Computer Bord cu VW navi info si Tipul de drive

Tempomat

Xenon

Senzor Ploaie

VW Navi MFD + CD Changer + Bose

Piele

Scaune incalzite

ESP

Telefon KIT

Oglinzi heliomate cu senzor de lumina

Schimbator pe Volan DSG

Desi masina este GOLF 4 nu as schimba-o pentru nimic in lume cu un Golf V R32 DSG.

In primul rand pentru ca cel nou nu este exclusivist cum a fost 4 si pentru ca varianta DSG este mai slaba din punct de vedere al performantelor.

Putini stiu ca Golful 4 R32 este creat in mare parte de tuneri spre deosebire de 5 unde totul este VW.

Scaunele sunt Koenig,semnate lateral,tobe Wagner ,volanul MOMO,Roti OZ, praguri Mattig.Toate sunt bine camuflate sub sigla VW dar daca te uiti mai atent gasesti si semnatura Tunerului. Spre ex la roti este scris OZ pe partea laterala interioara,la volan la fel in dreptul aripioarelor de la schimbator.

Mda ,poate ca la fel ar spune si un posesor de Golf 5 R32 despre masina sa ca este mai buna.

Eu asa consider.

Revin cu poze in zilele urmatoare.

Link către comentariu

Asteptam pozele.Pana atunci s-o stapanesti sanatos!

P.S. De ce esti asa inversunat fata de Golf V R32?

Link către comentariu

Mama cat de tare si eu as vrea asa ceva :evil: sa ma dau cu aia cu m-urile :rolleyes: vrem poze !!!! auzi da cat iti consuma ?!

Link către comentariu

Eu nu dau designul de la G4 pe nici un altul de Golf fie V, III etc.

G5 chiar nu-mi place. Deci ii dau mare dreptate lui Stefan si astept poze.

Link către comentariu

s-o stapanesti sanatos fara incidente, dar poze, nene! asteptam poze!

in ceea ce ma priveste, nu mi-as da masina decat pentru un G V variant. este deosebita!

Link către comentariu

De cand asteptam sa vedem un mk4 r32 in carne si oase...inca visez la unu chiar si cand o sa se ajunga la golf 7 :)

Link către comentariu

Am g4 si nu pot spune k nue frumos si g 5-ul depinde de gusturi.Oricum astept g6 :huh:

Oricum so stapinesti snatos si bv tie

Link către comentariu

Inafara de felicitari si "vrem pozeeee" nu pot sa mai spun altceva decat faptul ca sunt intr-o dilema si eu de ceva timp....sa vand tractorasul sa-mi iau un Mk4 r32 sau Mk5 gti.Sper ca pozele si amanuntele tale despre masina sa ma ajute sa decid.pana atunci, drive safe :huh:

Link către comentariu

Se pare ca s-a format o coalitie impotriva golfului 5 :huh: glumesc. Felicitari pentru masina ,este intr-adevar ceva deosebit, s-o stapanesti sanatos si ferit de probleme.

Link către comentariu

Domnule, sa o stapinesti sanatos,e un dream-car.Spre deosebire de r-ul nou,masina ta e o masina de SOFER,nu de coafeza ce se da sofer-cu ajutorul a "n" gadgeturi electro "pentru siguranta posesorului".Iar despre design e nonsens sa mai pomenim,vorbeste de la sine.....Cind o sa cresc maaaaare,o sa imi iau si eu una..... :)

Link către comentariu

Hmmmm...nu am ce comenta...cand e vorba de R32 sau GTI.

Iti dai seama ca asteptam poze...nu?

Link către comentariu

Felicitari !

Ai luat masina de noua sau sh ? O ai de curand de numai acum postezi ? :huh:

Link către comentariu

inca cineva doritor de poze aici....

sa o stap sanatos.

shimano, tocmai tu intrebi, ca pe alt topic a zis omu':

Eu am primul R32 din Romania,inmatriculat in ianuarie 2004,albastru DSG, cunosc ff bine masina si vb cu cei de pe forumurile internationale
Modificat de Bogdan_wrc
Link către comentariu

Am facut azi poze ...sper sa va placa ...

Xenon

Navi,TV,DVD,Bose,6xCD,DSP

Piele Nappa,

ESP,ASR,ABS,EB

Senzor ploaie,lumina

Telefon

DSG comanda pe volan

Climatronic

Scaune incalzite

Bord Computer

Tempomat

Discuri frana Phaeton V12(upgrade).

Alarma

Modificat de StefanGolfR32
Link către comentariu

Super masina, sa o stapinesti sanatos. Nu stiam insa ca au pus pe vechiul R32 cutia DSG, aveam impresia ca vine numai pe noua versiune.

Link către comentariu
  • Administrator

Domnule StefanGolfR32. Aveati deja un topic despre masina dvs in aceasta arie. Cel inceput azi (de aici in jos) a fost unit cu cel vechi. Invata sa postezi corect pe un forum. Recomand o lecutra prin diferite arii sa intelegi "regula jocului"

Link către comentariu

nu stiu ce s-a intamplat dar s-au combinat topicurile,la sf sunt pozele.

Cat despre domnul "Shimano" care nu rateaza nici o okazie de a face remarci acide la ceea ce postez il informez ca masina o am de 3 ani are 26.000 de km si sunt unicul proprietar.am intrat abia acum pe forum pentru ca nu am stiu de el.

masina a fost 36k Euro si bate golf 5 R32 DSG,am facut testul cu cel care era in showroom il vara. 0-200 aveam 2 masini in fata

Link către comentariu
Vizitator
Acest subiect este închis acum şi nu mai pot fi adăugate alte postări.
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!