Jump to content

Cotiera passat b3


MariusM
 Share

Postare recomandată

De unde as putea cumpara o cotiera pt "batranelul" meu b3? Am gasit la Carack cotiera din piele la nesimtitul pret de 197 euro + tva. Ma poate indruma cineva spre ceva decent?

Mii de multumiri

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru B4 (care e foarte apropiat ca structura cu B3) nu aduce. Intreaba-l totusi.. cine stie?

Pe viitor nu mai posta in aria Passat (cea de baza) pentru probleme ce vizeaza doar un model (B3 aici) de Passat. Exista sub-arii corespunzatoare diferitelor generatii de Passat. Acum mut eu post-ul dar pe viitor mai multa atentie va rog.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

cu o mica adaptare se pote pune si pe passat b4, sia pus floriand

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Sorry, imi cer scuze, deocamdata sunt newbie pe forumul acesta, dar sunt un pro in devenire :(

Lateredit: cum pot lua legatura cu codatzel?

Modificat de MariusM
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Search "Pre comanda Cotiere" :(

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 3 years later...

eu miam facut dintro cotiera de la bancheta din spate

si ii brici nu scartaie ii reglabila ii mare

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 7 months later...

mai gasesti cotiere pentru B3 si pe eBay.de la pretul de 120-130 eur...

problema este transportul...

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 1 month later...

eu am gasit cotiere la un pret super bun zic eu,aici [url="http://cgi.ebay.de/Mittelarmlehne-Future-II-VW-Passat-32B-35i-3B-3BG_W0QQitemZ290362733080QQcmdZViewItemQQptZAutoteile_Zubeh

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

mda...mie unu asta care ai gasito tu...nu-mi place...poate merge bine pe Golf...ca din cate cred e universala

la mine pe Passat ar arata ca..... :D

este un model mult mai fain care se potriveste ca o manusa..... COTIERA PASSAT

post-46846-1266770007_thumb.jpg

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 2 weeks later...

Salut, este prima mea interventie pe forum, asa ca am sa rog pe toata lumea sa fie intelegator cu mine.Am un Passat Variant B5.5 din 2001, si am cautat multa vreme sa cumpar de la dezmembrari o cotiera fata, din aceea cu consola integrata, pe culoarea neagra.Am vazut ca ceea ce a postat colegul Bogdan_tuta mai sus este exact ce-mi trebuie,si pretul e chiar excelent. Aveti idee pe unde as putea gasi o astfel de cotiera, ori macar una de la dezmembrari? Multumesc anticipat.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

pai daca mergi la orice magazin de piese auto care se "respecta"cat de cat iti poate aduce pe comanda, piesa originala, dar pretul ma gandesc ca o sa fie destul de mare...si ar mai fi o sansa sa incerci pe la vreun schrot sa mergi sa vb cu unu mai instarit de pe acolo, sau un sofer care face drumurile de germania, si sa ii spui exact ce vrei si ca la viitoru drum in germania pe care il are sa-ti aduca, eventual ii lasi si un avans micutz sa nu zica ca nu esti serios...si ca iti aduce piesa si dupa aia tu nu mai vrei sa o cumperi....

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

esti sigur ca acea cotiera ti se potriveste?

eu din cate stiu merge la fix doar pt Passat 35i....adica cele din 88-97....( B3/B4).....dar tu sti mai bine ce vrei sa cumperi...

cotiera care am postato eu cumparata noua din magazin este destul de scumpa...si nu cred ca ai fi dispus sa o cumperi la pretul ala.

iar la dezmembrari sunt slabe sanse....eu am cautat in Arad si in Timisoara si inca nu am gasit asa ceva.

in schimb poti sa vorbesti cu cineva care face comenzi de pe eBay si sunt sigur ca ti-o poate aduce la un pret rezonabil..

eu de exemplu saptamana asta am vazut si cu 32 eur de vanzare fara licitatie la care daca mai pune-ai un 15 eur cat isi punea tipul respectiv pt ca ti-o aduce...uite...aveai cotiera la un 47-50 eur...

iti dau un ID de mess...al unui tip care aduce orice de pe eBay...ia legatura si vorbeste cu tipul ca cine stie...poate te rezolva el...

razvan.balas@yahoo.com

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 2 months later...

sau pe www.bestautovest.ro

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 1 year later...

tot respectul pt vecini meu de la bestautovest dar cotierele alea nu au ce cauta in Passat 35i...arata ca porcu'...

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 9 months later...

si eu caut o cotiera pentru un passat an de fabricatie 2003 , 1,6 benzinar .

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 2 months later...
  • 2 years later...

Salut dragi colegi. Ma intereseaza sa cumpar o cotiera pentru passat b5 din 2001 cu volan stanga. Vreau una cu consola integrata, daca aduce cineva sau are si vrea sa vanda, rog contactati.ma. mentionez ca am cautat de mult la dezmembrari dar majoritatea sunt cu volan dreapta. Gasisem una pe la timisoara dar pana a ajuns baiatul la firma cica a vanduto. Va multumesc, poate ma pute ti ajuta

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!