Jump to content

TD cu clima


cristip
 Share

Postare recomandată

Am si eu o intrebare. Exista Mk2 TD cu clima ? S-au fabricat ? Ca daca da, ma bate gandu sa iau unu de afara si sa transform GTI-ul in diesel cu clima :)

:P

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Da exista s-au fabricat si gasesti pe mobile.de pretul este intre 700e si 1700e in functie de an si nr de km .....sincer nu stiu daca merita ,si pe mine ma batea un gind dar cind am vazut cit costa si mai ales ca aceste motorase sunt destul de puturoase nu cred ca merita ....eu la Golf IV cind dau drumu la AC simt ca-mi fug calutii de sub capota :)

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

A aparut la un moment dat unul (la vreo 3-4 ani) si in PubliTim, dar s-a vandut repede. Cerea vreo 4000 EURO.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Mie imi trebuie neimatriculat. ...

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

ar fi bine sa vezi mai intai cum merge unu fara sa apuci sa cheltui banii.

1) exact cum a zis si Bogdan G iti scade puterea semnificativ

2) iti creste si consumul cu aprox 2%

masina trebuie sa o etansheizezi foarte bine pentru ca, exact ca frigiderul, in cazul in care comunica cu exteriorul merge clima in gol.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Ideea cu clima pusa ulterior o resping din start toti mecanicii. Nu am auzit pe nimeni care sa recomande sa iei clima de pe o masina si sa o pui pe a ta. Toti spun ca acest lucru nu e fezabil. :banghead:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!