Jump to content

O intrebare mai putin obisnuita- SERVICE IN MADRID


COSMIN262000
 Share

Postare recomandată

salut. asa cum scrie si in titlu am nevoie sa aflu de existenta unui service decent in Madrid.

de ceva vreme am un huruit la accelerare. nu mi dau seama exact de unde vine. eu il aud in partea dreapta fata, iar pasagerii in partea dreapta spate.

este ciudat. desi este posibil sa nu fie ceva foarte grav, mai bine verific.

unii or sa spuna de ce intreb pe forum atata timp cat eu sunt aici.

ei bine din 2 motive:

1. am fost la repr vw de aici si am ramas surprins ca nimeni nu vb engleza( eu nu vb spaniola)

din semne si cat ii puteam eu intelege am ajuns la concluzia ca nu prea au habar de unde ar putea fi acel zgomot.

din cate am putut intelege au spus ca trebuie sa las masina acolo sa verifice mai multe posibile probleme, dar ma va costa foarte mult.

2. pentru o simpla pana de cauciuc( un cui intrat in cauciuc) am platit la un service 25 de euro. nu stiu daca a fost prosteala sau nu, cert este ca multi compatrioti de ai nostrii ne au stricat imaginea pe aici si nu am intalnit inca pe cineva binevoitor sa ma ajute.

multumesc mult si sper sa gasesc un raspuns aici pe forum.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Salut! Eu pot sa iti recomand un service in Avila, la 100 Km spre Salamanca, e un roman si sa pricepe bine la Vag-uri daca vrei iti dau nr lui de tel sa-l suni 0034 662.587.450- Costel. Spune-i ca nr il ai de la Richie.

Bafta!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 6 years later...
svg_gabriel10

Reinviem topicul! Sunt in Madrid si pot ajuta cu cateva scule sau informatii. :soare:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 3 years later...

Salut!

Avem colegi cu vdcs in Madrid care ma pot ajuta cu o scanare? As vrea sa vad ce erori am stocate pe masina.

Multumesc!

 

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!