Jump to content

Telecomanda Alarma Auto Ungo


ciuboy
 Share

Postare recomandată

salut.

am pe masina montata din Germania o alarma ungo 3200. problema e ca mi s-a crapat carcasa de la telecomanda si nu prea o pot folosi. Nu stie nimeni daca pot sa cumpar o telecomanda de la alta firma de alarme care sa functioneze dupa memorare?

Am inteles ca alarma poate functiona cu 20 de telecomenzi. Sau nu stie nimeni de vreo firma care comercializeaza alarme ungo si accesorii ungo?

merci mult!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

In ce zona a tarii, pt ca nu ai nimic trecut la profil? Daca esti asa "secretos" nu o sa te poata ajuta nimeni... In Bucuresti poti incerca la Tornado Trade (in incinta targului auto Vitan), la Viper Alarms pe Str. Rm. Valcea

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

scuze

ma intereseaza comercianti din Cluj sau Oradea. Sau ceva pagina web de pe care pot comanda.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Tornado trimite si in tara. Poti lua legatura cu ei si iti trimit prin curier

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Daca e telecomanda cu forma aproximativa de 8 si cu 3 butoane (mare,mijlociu, mic) unul sub altul, iti zic sigur ca nu mai gasesti asa ceva. Nu se mai fac si nu mai exista. Eu am la fel si prima inca merge si din fericire o am si pe cea de rezerva care e noua. Cand se duc astea direct alta alarma. :)

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 7 years later...

sal am si eu alarma cu telecomanda ungo in forma de 8 cu 3 butoane mare-mijlociu si mic si nu stiu ce face telecomanda  ce functii are

ma poate ajuta cineva si pe mine

asa am cumparat masina

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!