Jump to content

Masina mea golf V


cristiganea24

Postare recomandată

Am verificat cu capota si nu pare a fi asta problema si nici nu imi apare pe bord.o sa incerc si solutia wd40 poate am noroc si isi da drumul, daca nu o sa merg la un service sa vad ce zice si cum zice florin poate sa fie pompa. O sa incerc solutia si daca nu service sa vad ce zic baietii.

Link către comentariu
  • 2 weeks later...
  • Replies 105
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • cristiganea24

    49

  • cristimoise

    18

  • ICiceu28

    11

  • ~LauR~

    8

Top Posters In This Topic

Posted Images

Trebuie sa schimb discurile de frana fata/ spate plus placute.Cateva pareri bune despre ce sa cumpar , nu vreau sa bag banii degeaba si sa nu fiu multumit. Un pic de ajutor cer si eu la cei care au schimbat pana acuma . Multumesc

Link către comentariu
  • 1 month later...
cristiganea24

Cum urc poze de pe tel cu aplicatia tapatalk ? Stie careva ca Nu reusesc...

Link către comentariu
  • 7 months later...

9966a774cb863cb1fab5684a9f66b4df.jpgbd6c2a46326f8b4d5bc8bf1e6a57fc39.jpgcdec488a0d020a35295014bed810b8a6.jpg25997eea38ae2c2733c42a9fca76db93.jpg

Vopsit jante negru mat + oglinzi + grila centrala.vopsit bara fata , hayon si bara spate!

Urmeaza niste arcuri eibach cele rosii. Momentan le am pe cele pro kit si vreau o idee mai jos[emoji106]

Link către comentariu

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!