Jump to content

Sportiva mea:)...Golf 4 1,6 16v Special


danette

Postare recomandată

Tot este winter , am fost putin la invartit in poligon :) :icon_bounce: :icon_bounce:

post-61198-0-87513700-1423491270_thumb.p

Modificat de danette
Link către comentariu
  • 2 years later...

Dupa 7 ani plini de momente frumoase , MTX-ul(mâțix-mobilul poreclit de toti prietenii) si-a gasit alt proprietar...:wacko:

Au fost 7 ani in care motorasul  1.6 16v AZD nu si-a dat demisia si am parcurs impreuna 200.000 de km, afisand acum la bord 286.000 spre 287.000km

Ultimul drum lung fiind un ''mini tur"''al Europei 8800-8900 km , in vreo 14-15 zile .

Discurile de frana le cam '" pierdeam" la 2 ani:mellow: probabil ''condusul mai agresiv'':biggrin::biggrin:(citand mecanicul meu).

Una peste alta o masina economica , un consum decent oras/autostrada, masina fiind mai tot timpul cu mn in DE, piese accesibile si ieftine...

Pe aceasta cale ii urez multi km fara incidente noului proprietar ;) 

Spoiler
Spoiler
Spoiler

 

 

 

 

Link către comentariu

Daca noul proprietar este pe forum si vrea sa continue topicul astept PM.

Pana atunci se inchide.

Link către comentariu
  • loghy a închis acest topic
Vizitator
Acest subiect este închis acum şi nu mai pot fi adăugate alte postări.
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!