Jump to content

Skoda Octavia vRS


andrei.bam

Postare recomandată

Hai sa va prezint noua jucarie..este vorba de o Skoda Octavia vRS din 2001, 1.8T 180 cp AUQ, destul de stock in afara de suspensie,stalpii imbracati in piele + un ceas suplimentar si "muzica"..

Ca dotari are climatronic,4 geamuri electrice,ABS,ESP,Airbag-uri,tapiterie partial piele,scaune incalzite,xenon de fabrica etc etc...

 

post-114428-0-16743600-1361574093_thumb.

Modificat de andrei.bam
Link către comentariu

O asemenea masina ar merita o prezentare ca la carte +mai multe poze....sa o stapanesti sanatos

Link către comentariu

Pacat ca ai dat seatul,arata mult mai fresh...macar ai castigat putere.brgds

Link către comentariu

:))) halal de vb...

 

Masina daca nu ma insel a fost  pus pe 4t..... undeva pe la 5mi de ''coco''..

 

Pune poze mai multe so vedem mai bn :icon_thumleft:

Link către comentariu

in afara de putere au cistigat astia de la pompa de pe urma ta...zi drept ce consum ai in oras si cit in afara? am o prietena cu motorul asta si in brasov ii ia cam 14% si exterior nu scade de 8%. cit ai dat pe cazanel de curiozitate?

Cred ca depinde de stilul fiecaruia,totusi e un 1.8T si e firesc sa pape.Daca-l compari cu 1.4 mpi,nu ti se mai pare astronomic consumul.

Nu cred ca si-a luat-o pt mers economic,pt asta exista 1.9tdi :blah: .

 

Sa o stapanesti sanatos colegu' !

Modificat de TIBI_84
Link către comentariu

@monica_33 - Nu am apucat sa merg f mult cu ea..in oras i-am scos consum de 10,3% mers normal..schimbat la 2500rpm + o talpa..doua.. ..eu zic ca este un consum mai mult decat ok ,pe masina am dat Leon-ul + diferenta

@cristi_eftimie - multumesc frumos..ii voi face mai multe poze

@vali_devill - si mie imi pare rau de Seat..dar am castigat si putere si ceva mai multe dotari

@florintzk - urmeaza si pozele

@TIBI_84 - multumesc colegu' 

Link către comentariu

@andrei.bam Nu a fost din Arges masina? Daca e aia un amic a vrut sa o cumpere acum 2 ani. A si facut un drivetest la Tiriac cu ea. A zis ca e fenomenala. Sa o stapanesti sanatos. Pune si niste poze cu interiorul.

@monica_33 E al doilea post pe care il faci cu observatii inadecvate de genul "cazanel" pe acest forum. Dupa tine tot ce e mai jos de CC e "cazanel"? Sunt de acord cu colegul Robotelu ca habar nu ai ce e aia pasiune pentru masini si chiar nu ai ce cauta pe forumul asta. Spune "bye bye" forumului si scuteste-ne de posturile tale.

Modificat de volnick1986
Link către comentariu

  dc nu se ia nici o masura ???se pare ca ne priveste prea de sus cu ,,cazanel''  omul poate a munci si a facut pe d... in patru sa aiba banuti aia sa cumpere masina si vine o (.............) sai zic cazan-cazanel si in topicul cu golful la fel....  ..  Asa e romanul  cocalar ,laudaros,invidios  :ceuameni:

Link către comentariu

Eh... eu am vazut primul ei post cand si-a achizitionat CC-ul si se pare ca, "cazanel" e masina ei :) ; poate ca are ea un consum mai redus de motorina, dar facturile pentru a repara acea masina urca sus tare costul ei de deplasare cu acea masina :)

 

 

Anyway, foarte frumoasa masina, culoarea si are un motor foarte bun. Mai multe poze sa pui :)

Modificat de iwolffy
Link către comentariu

Foarte frumoasa Octavis vRS. Sa o plimbi cu placere!

P.S. Am cautat dupa posturile lui monica_33 si pot sa spun ca are farmecul ei aparte aceasta persoana. Bineinteles ca nu trebuie luat de bun mai nimic din ce spune, eventual citit printre randuri doar partile amuzante. Mie mi-a facut ziua. :)

Modificat de volvol
Link către comentariu

  dc nu se ia nici o masura ???se pare ca ne priveste prea de sus cu ,,cazanel''  omul poate a munci si a facut pe d... in patru sa aiba banuti aia sa cumpere masina si vine o (.............) sai zic cazan-cazanel si in topicul cu golful la fel....  ..  Asa e romanul  cocalar ,laudaros,invidios  :ceuameni:

 

Mai mult ca sigur e un fost forumist care a fost bannat si acum s-a "reincarnat" intr-o femeie complexata

 

On: belea motorul. Bafta cu masina si mai pune poze, mai ales cu interiorul

Modificat de Mihai.Nechifor
Link către comentariu

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!