Jump to content

Accesorii Golf5


toni
 Share

Postare recomandată

Salut!

 

Ma intereseaza si pe mine o plasa pentru bagaje/portbagaj AM pentru Golf 5, parca nu as da 280 RON pe cea OEM

Daca si-a luat cineva si e multumit il rog sa-mi spuna de unde a comandat si cat costa.

 

Multumesc anticipat

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • Replies 732
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Dudu

    37

  • homeboy

    29

  • 4abc

    25

  • sol1

    23

Top Posters In This Topic

Posted Images

va salut. am una dintre acele urechi de plastic rupte (in care se agata polita). stie cineva unde as putea gasi, care este denumirea lor exacta? mersi.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Din cate stiu, original, se inlocuieste toata rama/plasticul de pe haion, nu exista altfel de piesa originala OEM. Cel putin asa a fost la mine

Altfel doar improvizat/lipit.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

va salut. am una dintre acele urechi de plastic rupte (in care se agata polita). stie cineva unde as putea gasi, care este denumirea lor exacta? mersi.

 

 si eu am luat-o fara un tamburus si am pus un KH gri  deschis si se pupa perfect.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

va salut. am una dintre acele urechi de plastic rupte (in care se agata polita). stie cineva unde as putea gasi, care este denumirea lor exacta? mersi.

Eu am luat achizitionat anul trecut un set de doua de la un membru al forumului. Mi s-au parut un pic piperate ca pret dar mi-au rezolvat problema. Daca doresti, caut si iti indic sursa.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 2 years later...

Salut. Exista elementul (marcat in poza) pentru Golf 5? O sursa de achizitionare? Multumesc.

exterieur-heckspoiler-flaps-vw-golf-7-tgi-original-14265-xl.jpg

Modificat de MirciuliK25
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 3 years later...

Salut..

Sunt in cautare de covorase pt. golf 5. As merge pe originale dat fiind faptul ca de la inceput am avut si s-au prezentat impecabil 13 ani de zile. Cel de la sofer acum are o gaurica mica si trece apa.

aveti idee de unde pot cumpara astazi si cam cat m-ar costa? presupun ca trebuie luate toate 4.

orice idee e binevenita.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

 

Salut...uite un link cu codurile din etka pt toate tipurile de covorase golf V 2007...majoritatea codurilor si preturile fiecaruia le-am gasit pe www.stoauto.ro...pe autokarma originale nu am gasit nimic...atentie la indicativul rhd si lhd (right hand drive si left hand drive)...pentru poze google dupa cod

Modificat de george99xxx
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!