Jump to content

Accesorii Golf5


toni
 Share

Postare recomandată

Cat costa stopurile Hella replica R32?

Stiti careva?

Modificat de SB_20_WOB
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 5 weeks later...
  • Replies 732
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Dudu

    37

  • homeboy

    29

  • 4abc

    25

  • sol1

    23

Top Posters In This Topic

Posted Images

eu am pus pe sportline praguri de gti si arata f bine ba chiar si protejeaza pragul care incepuse sa se zgarie de la noroi.

pret 720 ron cu tot cu manopera

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 1 month later...

M-am interesat la pitstoptuning si modelul 2VP 009 500-801 ajunge undeva la 450 euro/set. Dupa ce vine masina si o inmatriculez ma gandesc sa comand setul asta. Imi plac mult si vin bine pe masina!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Spuneti-mi si mie, va rog, unde trebuie sa fie faimosul desfacator din masina... Nu de alta dar prevad ca nici eu nu o sa-l am la livrare si totodata prevad un scandal la Porsche.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

S-ar putea sa vina numai la modelele cu cotiera? :lol:

Am vazut niste modele care nu au usita care acopera acest compartiment, si nu au nici desfacatorul!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Norocul meu ca am a mea o sa aibe cotiera. Prevad un scandal daca jucaria nu e la locul ei.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Norocul meu ca am a mea o sa aibe cotiera. Prevad un scandal daca jucaria nu e la locul ei.

Hmm si eu la fel :banghead: Bina ca stiu de desfacator ;)

Fratilor , ca pentru astia care se uita pe pereti pana vine masina (eu si CBR ;) ) , ce alte chestii se mai "pierd" pe drum. Sa stiu dupa ce sa ma uit la livrarea masinii :(

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Eu am gasit desfacatorul pus la locul lui la cotiera.

Insa n-am gasit plasa pt fixarea bagajelor cu fermoar pe mijloc, desi am dat banii pe un pachet numit depozitare.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Eram convins ca se fura si plasa aia, si eu am luat pachet depozitare... Debia astept sa livreze masina sa vad daca o sa am jucariile. Cred ca aia nu au cunoscut scandal si telefoane direct la nemti la VW daca lipseste ceva. Cum naiba sa nu pazesti masinile in vama? Cat dezinteres sa ai?! :lol:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Eram convins ca se fura si plasa aia, si eu am luat pachet depozitare... Debia astept sa livreze masina sa vad daca o sa am jucariile. Cred ca aia nu au cunoscut scandal si telefoane direct la nemti la VW daca lipseste ceva. Cum naiba sa nu pazesti masinile in vama? Cat dezinteres sa ai?! :lol:

Pe mine m-au convins ca plasa aia de care e vorba in pachet e de fapt plasa de sub raftul legat de haion: o plasa mica, chioara, inutila.

Ideea e ca in manual scrie ca si plasa asta de sub raft este accesoriu optional!!!! Am observat asta cand

faceam scandal la PBN si m-am linistit repejor, fara sa le zic ce am observat in momentul ala....

Optional in ce pachet, nu stiu!? Un scandal nu ar strica daca iti lipseste ceva. Desfacatorul cel putin nu e optional la nimic.

Nu toate accesoriile se gasesc in documentul .pdf de pe net, ca se le poti comanda odata cu masina, un exemplu concret este cel al presurilor de cauciuc (conform pdf ai presuri din material textil). Eu mi-am luat originale din cauciuc de la PBN la livrare si sunt multumit de ele...

Bafta....

Nu mor dupa plasa aia care poate ca mai mult m-ar fi incurcat dat fiind ca am roata de rezerva de uz temporar si practic mai am un spatiu suplimentar de vreo 10cm intre un raft chior (subtire) care e pe roata si raftul mai gros pe care care se pun bagajele.

Ideea ca in loc sa te bucuri de masina si te uiti sa vezi daca nu e zgariata, daca nu -i lipseste ceva, ca are toate optionalele ma scarbeste....

Hmm si eu la fel :lol: Bina ca stiu de desfacator :(

Fratilor , ca pentru astia care se uita pe pereti pana vine masina (eu si CBR :D ) , ce alte chestii se mai "pierd" pe drum. Sa stiu dupa ce sa ma uit la livrarea masinii :D

Se pierd pe drum sau in vama... suna ca o explicatie pt copii mici. Cheile masinii sunt pt o perioada la baietii care spala masinile (sau le da cu ceara) daca e prea cald inainte de livrare.

Probabil ca pe drumul de la spalatorie la parcare mai cade un desfacator, o plasa din masina....

Se intampla, nu?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pai si de ce sa platesti tu pentru neglijenta lor?Trebuie sa te tii tare pe poziti si sa nu renunti fara macar o plata sau un accesoriu compensatoriu.Mai intai verificati si pe urma semnati de primire..

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pai si de ce sa platesti tu pentru neglijenta lor?Trebuie sa te tii tare pe poziti si sa nu renunti fara macar o plata sau un accesoriu compensatoriu.Mai intai verificati si pe urma semnati de primire..

Asa e trebuie atentie. Deja o sa am o lista de chestii de verificat :Driver:.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 3 weeks later...

Catalog accesorii Golf V (din Japonia)

Este in japoneza :D dar are poze iar part nr. sunt trecute cu cifre umane.

enjoy

-- C L I C K L I N K --

Modificat de blu
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 4 weeks later...

Preturile sunt in dolari americani,nu?

Modificat de SB_20_WOB
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Paaai,si ce valoare are un dolar NZ in RO? :beerchug: (in general)

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Stiu ca sunt off topic dar am o rugaminte:

Spuneti-mi si mie ce soclu au becurile de la proiectoare.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Dogarel,HB4 sau 9006.Stiu ca am schimbat unul dupa ce am "inotat" cand a plouat tare :eek:.Am avut Osram SylverStar si am pus Hella.Pretul e 20ron.Iti recomand sa iti iei un set de Philips Blue Vision sau Power2Night.Sau Xenon :D

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Multumex pentru promptitudine. Imi doresc sa merg pe xenon :D

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Imi doresc sa merg pe xenon :blink:

M-ar interesa si pe mine. Da-ne niste detalii cum, unde, cat?

Aseara venind de la meci :blink: , am vazut un Mk5 cu niste faruri ce mi-au luat ochii. Ceva de genul angel eyes + pozitia gen pleoapa deasupra gen BMW 5. Le stie cineva? Parca aveau si ceva rosu :evil:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

M-ar interesa si pe mine. Da-ne niste detalii cum, unde, cat?

Aseara venind de la meci :icon_thumleft: , am vazut un Mk5 cu niste faruri ce mi-au luat ochii. Ceva de genul angel eyes + pozitia gen pleoapa deasupra gen BMW 5. Le stie cineva? Parca aveau si ceva rosu :D

Sa fie vorba de farurile la care ma gandesc eu???

http://www.fun-tuning.cz/index.php?page=ca...20V&typ=〈=1

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • Administrator

daca alea sunt farurile scrie pe situl dat de Golf TDI ca producator este RAID. Poti incerca o cerere de pret la PIT STOP TUNING (au preturi bune la gama de produse RAID)

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!