Jump to content

Ce se vinde prin oras


nadir@boosted.ro
 Share

Postare recomandată

XANu multumesc mult mai! g2-ul care l-ai vazut tu este pe drum spre constanta :offtopic:

multumesc mult, voi pune poze cand le scot, cu toate surprizele de rigoare si ne vedem la o intalnire a membrilor :blink:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Iti repet ca nu l-am vazut.Oricum sa-l stapanesti sanatos si tine-ne la curent cu ce surprize iti rezerva masina!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

multumeeeex :lol:

ok, nu l-ai vazut :)

oricum, it's on its way. aaaa prima surpriza :D

...................digifiz :D

restul... vor urma. voi posta unde trebuie pe parcurs

Modificat de cristivw
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Da' parca il shtiu de undeva p-asta din linku tau may Artur....nu pot exact sa imi amintesc.:P Parca l-am mai vazut pe 2 forumuri de cateva mii de ori si pe alte situri de specialitate. Nu pot sa imi dau seama dar parca la volan e fratele lu' Bizonu :P.. asha il cheama pe omu care il vinde nu?!!? :P

:P :P :P

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Da' parca il shtiu de undeva p-asta din linku tau may Artur....nu pot exact sa imi amintesc.:P Parca l-am mai vazut pe 2 forumuri de cateva mii de ori si pe alte situri de specialitate. Nu pot sa imi dau seama dar parca la volan e fratele lu' Bizonu :P.. asha il cheama pe omu care il vinde nu?!!? :P

:P :P :P

ai dreptate, este fratele mai mic .scuze pt poza modificata dar probabil k in teribilismul sau a omis poza reala si drept urmare o atasez aici...numai bine.anunt valabil

Modificat de Bizonul
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

???Poza modificata?

da.. uita-te la ultima poza din anuntu de pe 4 tuning.. e impins la extrem tuningu optic.. virtual. :beerchug:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

hihi maaaaama ce mi-am adus aminteeeeee. am copilarit eu pe undeva prin constanta. m-am mutat de ceva vreme de acolo, dar sa zicem ca mai am legatura cu oamenii din bloc. un vecin, mai in varsta, avea de cand eram eu mic, printre alte masini, si un VOLKSWAGEN 1600 TL. pt. cine cunoaste (pun poze la sfarsit). masina a fost intretinuta, omul a avut mereu grija de ea, a stat de cand eram eu ciutan numai in garaj. arata bine, desi ii trebuie o cosmetizare (nu cine stie ce, doar o vopsea noua - in cazul in care nu va place culoarea bleu, originala - si o tapiterie - cea originala este ok, dar... cred ca oricine ar vrea mai mult).

intrebarea mea pt. voi: cat ar face un vw 1600 tl din 1972, in stare f buna, tinut in garaj etc?

tipul vinde masina, si daca este cineva chiar interesat, va dau de stire. este in constanta.

:huh: in ce parte sa mai postez?

poze (nu am inca poze cu masina omului, acestea sunt de pe net, ca sa vedeti modelul; culoarea este cam aceeasi):

ps> A!! tin sa va spun ca masina arata exact ca cea din poze! inclusiv capacele originale! sunt aceleasi! :huh:

Modificat de cristivw
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Frumoasa masina ( a avut si taica-miu una prin '70 ).Incearca pe siteul retromobil sau la Aircooled.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Am vazut un Golf 2 in 4 usi, motor de 1800, numar de inmatriculare B-13-RNW pe Barbu Vacarescu aproape de intersectia cu Stefan cel Mare (parcat pe langa La Mama sau peste drum). Pretul 3500 Euro. N-am apucat sa vad mai multe detalii pe anunt, dar l-am vazut in fiecare dimineata, dar mutat - e folosit de proprietar.

Masina arata foarte bine, pretul e maricel insa (cel putin mie asa mi se pare). Daca intereseaza pe cineva pot opri sa vad toate detaliile si sa le postez.

Modificat de georgem
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

60.000.000 ROL :)

asta este ultimul pret care-l cere mosu pe TL???

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

asta este ultimul pret care-l cere mosu pe TL???

+/- o sa mai trag de el. voi ce ziceti? uitandu-ma si prin alte parti, eu unul spun ca este acceptabil pt. acel model :blink:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

+/- o sa mai trag de el. voi ce ziceti? uitandu-ma si prin alte parti, eu unul spun ca este acceptabil pt. acel model :blink:

este acceptabil si ma gandesc serios la cumpararea lui.Eu am avut 4 ani un TL pana anul trecut si a trebuit sa-l vand ca am avut ceva gauri care acuma sau astupat,dar am ramas durerea in suflet dupa TL.Il vreau amarnic.Nu vreau sa te stresez cu pozele,dar dupa ce le vad pot sa spun mai multe daca batem palma.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

ok. voi pune pozele la sectiunea "vanzari - aircooled". am creat topic special "VW 1600 TL de vanzare". acolo am promis ca le pun. dupa ce le fac, bag link si aici ;)

chestia este ca eu am crescut langa masina aia si crede-ma ca o vreau nespus de mult, dar... nu imi permit momentan. sper sa ajunga in maini bune :)

anunt eu cand sunt gata pozele

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

ok,multumesc frumos.daca ajunge la mine v-a fi in maini bune.poti fi sigur de asta

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!