Jump to content

Golf IV - Detalii schimbare casetofon


cristip
 Share

Postare recomandată

Salutare.

M-ar interesa si pe mine un RCD 200.

Intrebarea mea ar fi daca indiferent de tzara (ebay.de, ebay.fr, ebay.co.uk) respectivii comerciantzi expediaza produsul si in Romania?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • Replies 493
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • F l o r i n

    44

  • Al Bundy

    24

  • cristip

    20

  • Inginerul

    19

Ma intereseaza pe mine bucata care o pui la vanzare.

Nu o sa fac bisnita cu el, o sa bag in pret doar taxele pentru cele 3 inclusiv. Deocamdata am gasit ceva la 30 de lire. Sa vedem ....

@Spartacus. Din cate am vazut eu nu prea.

Modificat de Inginerul
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Super "inginerul" . Sa imi spui cum facem cu banii ! Mersi mult !

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Nu te ambala, caut demult si eu, stai sa vina marfa si te contactez eu :)

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Mersi !

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

cristianionut

mai este loc de una bucata si pentru mine.Ti-as fi recunoscator ca cas Beta pe care il am eu cind il dau mai tare dupa citeva minute se inchide si numai dupa ceva timp se poate folosi.

Merci :8:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Am o nelamurire si v-as ruga sa ma "luminati", daca se poate. Casetofonul beta de pe masina din semnatura are 4 boxe+4 tweetere sau doar 2+2? Pe fiecare portiera am boxa+tweeter (sau macar locas) dar se aude numai pe fata. Pe spate or fi stricate sau nu am deloc?

Si eu am la fel,pe fiecare portiera boxa+tweeter(sau macar locas)..se poate pune difuzor sa se auda si pe spate ,adica casetofonul beta suporta acest lucru sau trebuie sa imi cumpar alceva?Mersi

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Am citit pe aici pe undeva ca se poate. Din pacate nu mai retin unde. Foloseste search.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Salut. In ideea in care aduceti RCD 200 sunt interesat si eu, dar doar de varianta cu mp3.

Multumesc.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

si eu sunt interesat de rcd200, de asemenea numai daca stie mp3.

multumesc

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Salve,

"Count me in" la cei interesati de rcd 200, dar m-as multzumi si cu varianta care stie doar Cd-audio. :)

Multumesc :P

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Un Delta 6 nu ar arata mai bine, datorita display-ului mai mare (poza 2)? In celelalte poze e un RCD200 si un RCD200+mp3.

post-3988-1179606114_thumb.jpg

post-3988-1179606124_thumb.jpg

post-3988-1179606131_thumb.jpg

Modificat de Xeo
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Si eu am la fel,pe fiecare portiera boxa+tweeter(sau macar locas)..se poate pune difuzor sa se auda si pe spate ,adica casetofonul beta suporta acest lucru sau trebuie sa imi cumpar alceva?Mersi

Daca dadeai un search gaseai ce te intereseaza. Eu personal am postat pe langa multi altii. Deci se poate. Eu mi-am pus si se aude chiar bine.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Salutare tuturor ! Am cautat inainte dar nu am gasit un raspuns mutumitor, imi trebuie schema casetofonului Blaupunkt Beta T4 instalat pe un Golf din 2003. As dori sa-i pun o intrare auxiliara prin redirectarea iesirii din preamplificatorul casetofonului. Daca ma poate ajuta cineva as fi recunoscator si sigur am sa postez detalii in cazul unei reusite :-)

post-12789-1179679904_thumb.jpg

Modificat de raduci
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Salutare ! Ma puteti ajuta si pe mine cu un RCD200 pt POLO, puteti sa-mi spuneti si cat ma costa. Vreau si eu cu disperare unul. Multumesc si sper ca nu m-am trezit prea tarziu. :icon_thumright:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru toata lumea care doreste rcd200 am o veste proasta. Sunt foarte scumpe. Ajung si la peste 200 de lire, asta inseamna peste 1000 de ron. Mult prea exagerat dupa parerea mea. Asadar .... Eu unul mai caut, daca gasesc ieftin bine, daca nu asta e.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Ma interesez eu la reprezentanta VW din Leipzig cat costa RCD 200 cu si fara mp3! Revin cu amanunte

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Linkul duce la la niste poze cu curele de distributie :icon_thumright:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Linkul duce la la niste poze cu curele de distributie :icon_thumright:

Da-ti va rog pe "Audio & navigation" si al doilea produs e VDO mp3 player.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

cam multisor 169 de euro :icon_thumright: Ce chestie. Profita de faptul ca oamenii vor sa pastreze designul original si cresc preturile pe masura.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Cam da ... Oricum ma gandesc serios sa il achizitionez !

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Am auzit ca n-ar avea un sunet chiar extraordinar. Parerea mea. Nu merita. De banii aia iti cumperi un rcd200 cu mp3 si recuperezi banii pe beta sau gamma. Eu am renuntat le ideea vdo-ului.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

RCD 200 am auzit ca nu se mai fac... am cautat si eu RCD 200 si fara mp3 player sunt in jur la 200 de euro pe ebay.de ... nu stiu daca e o solutie buna RCDu....

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Aveti idee cum se numeste cd -playerul original vw ...cel cu un cd care merge pus la cass gamma si cam cat costa (eventual; un link) ? Am cautat asa ceva http://www.blaupunkt.com/de/7645160510_zoom.html apoi mai chinuit m-am gandit la http://www.blaupunkt.com/ro/7646150510_main.asp dar pana la urma cred k aleg cd-player original...mai intereseaza f mult sa se imbina cu bordul...cat mai perfect

Modificat de b_logix
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!