Jump to content

Piese din Germania - Hoffmann Speedster


RaduI
 Share

Postare recomandată

misu ploiesteanu

deci sa inteleg ca ne poti aduce piesele din catalog la un pret la care se adauga 5% iar transportul nu va fi cel platit pe site ci doar cel de la tine la cumparator prin fancurier? apropo la mine nu mai merge siteul hoffmann.

daca e asa cum am spus mai sus e bine, mie pt patru bucse imi cereau 50 eu transport...

Modificat de misu ploiesteanu
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

@ricacristea - gresit!! tevile de la canalizare le voi schimba cu unele din aur :))

@ misu - ai inteles bine

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 2 weeks later...

cu scuzele de rigoare vreau sa spun ca toata faza cu hoffmann nu este de actualitate.a fost doar o mica smecherie de a mea ca sa-mi dau seama ca cineva intradevar doreste sa-mi faca cat mai mult rau

cine a comandat v-a primi piese de BBT la pretul la care ne-am inteles

imi cer inca odata scuze ptr aceasta treaba,dar se pare ca sunt niste oameni care vor neaparat sa faca rau dilarului (execeptand oameni ca germin,bubnoff,pacman si alti tembeli :) )

mai multe explicatii voi da la Bran ;)

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

........poi dijaba :angry: nu vroiau, dara, sa te....oi hi facut matali sheva.... :blah_: poate le-a ajuns cutzitu' la OS.. :blah: or ie concurentzii :blink: omu' bun n'are dushman...or fi ashteptat prea mult pese, ceva...sau pretzu''....ahhhhhh, pretzu'... :blah: aparura si altzi dilari...mai subtziri... ;)

ps. pt. ,,glume" d'astea poci ajunge sa primesti pachet...lunar...sunt legi...vezi sa n'afle aia ca shagui tu pe carca lor...ca ei nu ,,glumesc''... :angry: parerea mea...

ps2.. ca sa vezi ca io ,,tzin ''la tine, vezi ca se scrie ,,va primi" fara cratima...,,V-a dat'', de ex. se scrie cu,,, :blah_:

...poci sa razi??? :blink:

Modificat de LIVIU/RATB
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

imi cer inca odata scuze ptr aceasta treaba,dar se pare ca sunt niste oameni care vor neaparat sa faca rau dilarului (execeptand oameni ca germin,bubnoff,pacman si alti tembeli :) )

mai multe explicatii voi da la Bran :D

Eu daca nu vin la Bran (si imi pare nespus de rau pentru asta), cum primesc explicatiile?

Vreau explicatii!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

haha ce nasol! Eu deja incepusem sa imi fac o lista cu treburi de pe Hoffmann :unsure:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Cum adica "execeptand oameni ca germin,bubnoff,pacman si alti tembeli"?

Se vede ca nu te-am altoit cand erai mic! Las', te dau pe mana lu' 300 si stiu ei ce sa-ti faca! Ai sa patzesti greu!

:251: ;) :mad: :P :8:

Modificat de bubnoff
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

vezi ca se scrie ,,va primi" fara cratima...,,V-a dat'', de ex. se scrie cu,,, :question:

:( Liviu, esti cel mai tare!! post-2166-1252235159_thumb.gif

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Kesenom sieepen, :salut: I do all my best! :icon_cool: I'm happy you notice that!!! :blah: :biggrin:

da' vaz ca omu' nost' :rr: s-a ,,dat la fund''! :Driver: :icon_geek: tace....

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

nu pot sa descarc lista de preturi ... se descarca aiurea ..

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 10 months later...

Ultima zi de comanda Marti 12 iulie 2010.

Info preturi si comanzi pe PM, mess, etc

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 2 weeks later...

Ultima zi de comanda 27 iulie 2010 cu livrare la Sibiu ptr cei care vin

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 2 weeks later...

Ultima zi de comanda Miercuri 11 august 2010

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 4 weeks later...

Ultima zi de comanda Miercuri 1 Septembrie 2010

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
misu ploiesteanu

de saibele de volant 0,24mm pentru mine mai stii ceva???

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 3 weeks later...
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!