Jump to content

Sistem de navigatie cu Android - Posibilitati nelimitate?

kye04

Recommended Posts

Salut. Nu stiu daca e topicul bun. Am un golf 5 1.4 2005. Am achizitionat o navigatie AM https://www.olx.ro/oferta/navigatie-android-7-inch-vw-golf-5-6-passat-b6-b7-jetta-seat-IDdnMJj.html  si am montat.o.A fost plug and play si a avut si acel canbus.. Se aprinde doar daca pun contactul si se opreste doar cand scot cheia din contact...Dupa vreo 2 sapt am ramas  prima data.fara baterie. Am zis ca e baterie veche.. Dupa ce am cumparat baterie noua,am montat si o camere de marsarier luand plus de la firul REVERSE de la navigatie iar firul minus lasandu.l nelegat... Totul frumos si functional..Acum vad ca dupa 5,6 zile iar e moarta bateria...ceva pareri va rog?? In link aveti si pozele navi.ms

• Replies 230
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• F l o r i n

27

• powershot

17

• Akaiu07

15

• diablo2000

14

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Salut,  revin si eu cu un upgrade la Bolero2. Am tot urmarit toate "chinuielile" tuturor de conectare la Unitatea OEM a masinii, Waze, Android car, etc si pana la urma m-am decis si am achizition

Din asta am si eu.. exact. Vezi ca are o mufa mica cu 2 fire de can. Deconecteazale si fa o proba.. Verifica si firele de plus rosi si galben dupa contact. Eu cred ca acolo ceva nu e bi

Este normal sa se inchida imediat .De fapt cand scoti cheia se opreste backlight-ul ecranului dar unitatea continua sa functioneze pana Androidul face shutdown.Asa ca nu ai de de ce sa-ti faci griji.

Posted Images

F l o r i n

sau update, se trece la k sw 0178 si se rezolva

MS frumos.. ai idee cam cat ar costa sa.l schimb sau sa.i dau update? nici nu stiu daca se ocupa cineva la mine in Galati cu asa cv)) PS:  Daca e important asta, am uitat sa mentionez ca pe navi imi apar usile cand sunt deschise, litrii din rezervor , etc..

tocmai am primit un mesaj de la cnv de pe forum... oare se potrivesc ale lui? sa iau de la el? oare e de incredere? nush ce sa faccccccccc

F l o r i n

Este ok si acest modul. Altfel update si se rezolva problema