Jump to content

Vw Golf 6 HL


prunaionutz

Postare recomandată

  • Replies 1,4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • prunaionutz

    618

  • The_Ego

    148

  • Rave

    78

  • mike.

    75

Top Posters In This Topic

Posted Images

Merci! Bara de R-line a fost noroc chior, am gasit-o la dezmembrari completa cu 550 ron...

Link către comentariu

N-am vazut stopuri.. Am eu unele de highline daca te intereseaza :))

Link către comentariu

:)) cam asta e riscul la orice upgrade.. Eu am o gramada de piese ramase.

Link către comentariu

Ba da, am vopsit-o inainte sa o pun pe masina dar trebuie vopsita din nou pt ca am gasit-o stearsa intr-o parcare..

Link către comentariu

Incearca la altii sau cumpara tu o pasta din comert si o poti rezolva singur sa nu se mai vada aproape deloc.

Ce legatura are ca este pe plastic? Nu este tot in vopsea/lac zgarietura ?De parca ar polisa plasticul..

Modificat de TDR
Link către comentariu

:)) of,of of,nici bine nu ai montat o si a si intrat vreun cascat(a).trebuia sa l ghidezi in vechea bara,nu in asta noua:))

Modificat de guesswh0
Link către comentariu

daca stratul de vopsea e destul de gros si se utilizeaza smirghel de 2000 inainte de pasta abraziva, ai sanse mari sa iasa ;)

Modificat de GabiB77
Link către comentariu

O sa ma mai interesez, nu prea ma intereseaza sa nu se vada deloc, oricum toata masina are tot felu' de semne pt ca o folosesc intens. 34k km in un an si putin :))

Link către comentariu

pai inseamna ca te programezi si tu in viitor la un polish,poate mergem impreuna la packet mai profi pe undeva,

Link către comentariu

Esti din craiova? Nu stiu unde se poate face un polish mai ok, o sa ma interesez si eu..

Link către comentariu

Cine imi recomanda si mie un site/magazin de unde pot sa cumpar niste tips-uri weld-on frumoase pt un eventual R20-exhaust? Ma gandesc la tips-uri cat mai mari..

 

Multumesc.

Link către comentariu

Daca vrei, as putea sa ti le dau pe cele de pe evacuarea mea OEM. In caz ca esti interesat, vorbesc cu Gabi de la Top Gear sa vad daca mai are fieratania.

Link către comentariu

Nu se potrivesc cele OEM pe masini fara 4Motion, din pacate. Toba e prea groasa.

LE: Nvm, te refereai doar la tips-uri... :(

Modificat de Rave
Link către comentariu
Vizitator
Acest subiect este închis acum şi nu mai pot fi adăugate alte postări.
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!