Jump to content

Volkswagen UP!


mastermox
 Share

Postare recomandată

6 hours ago, dixxl said:

va salut, sotia este proaspat posesoare de Up, 60CP, as dori sa mi zica cineva daca pot vedea cu VIN ul masini sau altfel, nu stiu , ce detine masina ca si optionale.. am vazut la alte marci ca se poate vedea... mersi frumos, astept un raspuns competent

tare amuzanta asta cu raspunsul competent :)  

in vin nu gasesti informatii cu toate dotarile/specificatiile 

dar gasesti undeva in portbagaj pe tabla un stiker cu multe coduri - coduri pe care daca le cauti undeva aici pe forum le vei gasi - si informatia asta o vei gasi pe forum - dar trebuie sa  fii competent sa o gasesti :))))) 

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 9 months later...

Salutare tuturor

 

Sunt posesorul unui up! din 2017 de 75CP din August 2021. Pana acum foarte multumit de masina, are 54000km (am luat-o la 37000), nicio problema. As dori sa va intreb, cam cat tine un motor din aceasta? Si la ce alte probleme sa ma astept, sau sa nu ma astept mai bine zis :) . Avand in vedere ca rulez destul de mult masina, si la drumuri lungi ma intereseaza aspectul. Fac schimbul de ulei si filtre la 10000 de km.

 

Multumesc

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 3 months later...

Cine a avut ceva probleme cu vw up?...Care stie ce poate fi la masina daca atunci cand accelerezi in viteza 3 si 4 in mers se aude un huruit in partea fata dreapta, si se mai aude cand trec cu roata peste mici gropite?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 4 months later...

Salutare a instalat cineva cotiera Armster Standard de la Rati Ungaria modelul pentru VW e-Up ( VW UP modelul electric ) ? Singura pe care am gasit-o este cea de aici.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

On 08.12.2019 at 22:38, fchitu a scris:

Cotiera ptr vw up. Rog sa nu se considere reclama - http://armster.ro/cotiera-volkswagen/cotiera-up!-2012-

Salutare! Nu merge linkul tau, ai idee e aceasi ca pe: https://www.2323.ro/Cotiera-Pentru-VW-e-UP-Marca-Armster-S

 

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!