Jump to content

Service Bun si IEFTIN pentru geometrie roti


axl666
 Share

Postare recomandată

La IGIT service in Pipera a fost cineva? Au aparatura buna, pleci cu volanul drept de-acolo?

IGIT e o panarama! Mecanicul care lucra la masina era negru pe maini si imi tragea de volan si de stalpul din fata (pe care mi-a lasat urme de degete), aparatul nu le functiona cum trebuie si dadea tot felul de erori si in plus datele finale de pe fisa sunt mai proaste decat cele initiale!!

Astazi ma duc la Autosoft Baneasa, sper sa o rezolv.

Modificat de esk
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 5 months later...

Vreau si eu un contact de la Glina, imi da si mie cineva pe pm un umar de telefon?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 3 weeks later...

sal , ce parere aveti despre acest service hyperion service, in geometrie reconditionare caseta de rectie si altele

multumesc

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Vreau si eu un contact de la Glina, imi da si mie cineva pe pm un umar de telefon?

076700540 CLAUDIU

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 1 month later...

Astazi am fost la service la Augusta. Se ajunge foarte usor, sunt situati in Catelu, raport pret/calitate excelent. Eu am indreptat si echilibrat 2 jante pe 17" + schimbat 2 anvelope +  geometrie roti = 178 de lei. pret mai mult ca rezonabil. Sunt super multumit de lucrare. Recomand.

Ca info va pot spune cat mi-au luat mie (sper sa nu se considere reclama):

50 de ron geometria

45 de ron indreptat 1 janta de 17"

12 ron echilibratul cu tot cu plumb/roata

7 ron shimbat anvelopa

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Ce-i frumos la Agusta e ca patronul lucreaza impreuna cu angajatii si nu prea ii lasa sa faca treaba de mantuiala.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Asta am observat si eu. Chiar ii recomand

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

@dudu 1307 numarul postat de tine e de la augusta?

trebuie sa schimb cauciucurile si sa indrept jantele+geometrie si vad ca toti recomanda

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Am facut o pana azi la golf si m-am dus la Autoaugusta. Foarte bine a lucrat si costul a fost de doar 26 lei echilibrat si pana.

Send from my Sony Xperia S

post-42557-13720744369593_thumb.jpg

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

chiar peste drum de augusta mai este o vulcanizare, eu la ei am fost de vreo 3 ori si aveau preturi ok.

dintre cele 2 , care este mai ok?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 3 weeks later...

La Augsburg Militari a facut cineva geometrie? Cum sunt ca si calitate? Pretul este de 120 RON.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 4 weeks later...

In urma recomandarilor voastre m-am deplasat la service www.autoagusta.ro pentru geometria la masina din semnatura. Am ajuns la 7:55 era deja deschis ( incepe la 8 conform site-ului ). M-a preluat imediat cineva si a bagat masina pe stand pentru geometrie.

A durat cel mult 20 minute cu explicatii, intrebari etc. si geometria facuta :)

 

Recomand, rapid, eficient, ieftin ( 50 lei ).

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

eu am fost la Augsburg Militari si dupa aprox 2 ore mi-au dat masina inapoi cu acelasi simptom -trage putin dreapta- spunand ca nu stiu ce sa-i mai faca, eventual sa-i pun alte rpti si sa incerce si cu astea... penibil...

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 4 weeks later...

Am fost si eu ieri la Augusta. Rapid , ieftin si bine ! Recomand .

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 4 weeks later...

Va salut, 

am avut o experienta neplacuta apeland la www.servicegeneral.ro pentru geometrie, am fost de 3 ori la ei(de doua ori cu bani), pus masina la echilibrat si tot trage stanga  2.gif inginerul Shef ce da cu bobi in computador face reglaje doar la un unghi din 3, si ma intreb cum mama zmeilor sa iasa geometria corecta daca ei apeleaza la tertipuri doar sa mai prinda cativa necunoscatori ca sa mai bage cate ceva in buzunar. Ca si recomandare, nu mergeti acolo!

Parcurgand acest topic am vazut ca cei de la autoagusta au feedback-uri bune, voi incerca sa dau o fuga acolo si revin cu impresii.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 2 weeks later...

In sectorul 6 buc. a facut cineva geometria si a fost multumit? Ma interseaza si pe mine.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 2 weeks later...

Am fost la Brady militari si ma declar multumit ptr geometrie.

Au reglat pe fata convergenta si pe spate convergenta si unghiul de cadere. pret 224 ron.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 6 months later...

Influentat de parerile pozitive ale colegilor de forum am fost si eu la Auto Augusta. Aceleasi pareri pozitive le inaintez si eu :) Chiar e beton si din prima! Domnul de acolo se vede ca e f. priceput si ii place ce face. 

Recomand. 

 

Acest fapt dupa ce acum 4 ani am fost de 3 ori la Autosoft Vitan pana sa o puna OARECUM bine (tot tragea dreapta), domnii de acolo lasandu-mi impresia de neprofesionalism. 

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

mai ies si din a doua nu numai din prima  :D . va multumesc tuturor pentru aprecieri. eu sunt tipul slabut. :tuktuk:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Influentat de parerile pozitive ale colegilor de forum am fost si eu la Auto Augusta. Aceleasi pareri pozitive le inaintez si eu :) Chiar e beton si din prima! Domnul de acolo se vede ca e f. priceput si ii place ce face. 

Recomand. 

 

Acest fapt dupa ce acum 4 ani am fost de 3 ori la Autosoft Vitan pana sa o puna OARECUM bine (tot tragea dreapta), domnii de acolo lasandu-mi impresia de neprofesionalism. 

 

 

Subscriu cu Auto Augusta :

Tot la parerile altor useri de pe forum am fost si schimbat anvelope/echilibrat/geometrie .... f prompti si preturi ok (montaj gratuit ca am luat anv de la ei, echilibrat 10 RON/roata, geometrie 50RON). Imi tragea putin pe dreapta si era si un zgomot dubios la viteze peste 80... aveam si o janta putin bombata pe care au indreptat-o ... acum pare totul ok/ in sensul ca nu mai trage nu mai trepideaza la viteza.

Recomand

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 3 weeks later...

Salut Clau'sasha, cat costa geometria pentru un Audi A8 D2 din 2002?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Lucrezi si tu la Auto Agusta, Robi_zet?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Nu cred :)

Dar au acelasi pret pentru orice autoturism.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!