Jump to content

O poza daca se poate


C.T.C.
 Share

Postare recomandată

Asta e jetta mea..pareri ?

foarte frumoasa, intr-adevar. ma bate gandul, in timp, sa imi pun faruri si grila de jetta pe golf. ia sa pun si eu niste poze cu masinuta mea :)

astea s-ar cataloga in "before"... ramane sa pun poze cu masina si pt. "after"

(pozele exact de dupa cumparare - facute cu telefonul mobil) :)

:banghead:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • Replies 2,7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • iZOTOPE

    152

  • C.T.C.

    131

  • 88BLR

    121

  • eugen_zim

    106

Poze cu fosta mea masina :) ...asta ca sa ma incadrez la mk2 :

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Foarte interesanta fusta pe fatza de sub bara de protectie, cum ai facuto?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Este originala My Design si este din plastic inclusiv aia spate...le-am luat de pe un golf adus din Germania.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

frumos... eu vreau sa imi schimb corpurile de iluminat in prima faza :)

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

:lol:

@vlady_zch > cu ce pretz ai vandut-o?

3200 de euro.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

scuze de intarziere da acu am bagat ochiu ! super frumoasa jetta !

Modificat de G60
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Vreau si eu pleoapa ca a lui ;)

zim-ule, este foarte usor de facut.iti iei o pleoapa normala de mk2 cu 4 faruri si fantele de la mijloc (pt. proiectoare) le tragi in linie cu fibra de sticla.si k sa vezi k se poate, la a mea am avut una normala cu 2 si a iesit exact ce vezi aici.cu mici modificari la unchiu' ;) bineinteles....

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Noroc cu unchiu ;) am glumit

Nu frate asi vrea originala ca nu e asa scumpa dar asta e umpic mai mare vezi cu arata faru?

Zici ca e de ralley

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Noroc cu unchiu ;) am glumit

Nu frate asi vrea originala ca nu e asa scumpa dar asta e umpic mai mare vezi cu arata faru?

Zici ca e de ralley

Vorbiti de pleoapa mea ? ca am pierdut ideea .....daca da , atunci va spun ca am dat pe ea 400.000 acum 1 an sau 1 an jumatate . Sa va caut ?Ma duc sa vad daca mai face omul ? Mie mi-a placut , ca arata ca un corrado , parerea mea . Avea insemnat pe ea unde sa o tai in diagonala sa fie asa , mai Bizonu' style , dar mi-a parut rau..oricum trebuie s-o revopsesc , ca mi-au ciuruit-o pietrele .

Si va multumesc frumos de aprecieri.....;) ...credeti-ma ca mi-am pus jumatate de suflet in masina asta...i-am adus o multime de imbunatatiri , nu majore , dar care bucura ochiul ...am incercat sa nu exagerez , am vrut sa o fac deosebita. Pun si poze cu interiorul si cu micile modificari facute...duminica probabil .

Modificat de Serhio24
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Vorbiti de pleoapa mea ? ca am pierdut ideea .....daca da , atunci va spun ca am dat pe ea 400.000 acum 1 an sau 1 an jumatate . Sa va caut ?Ma duc sa vad daca mai face omul ? Mie mi-a placut , ca arata ca un corrado , parerea mea . Avea insemnat pe ea unde sa o tai in diagonala sa fie asa , mai Bizonu' style , dar mi-a parut rau..oricum trebuie s-o revopsesc , ca mi-au ciuruit-o pietrele .

Si va multumesc frumos de aprecieri.....;) ...credeti-ma ca mi-am pus jumatate de suflet in masina asta...i-am adus o multime de imbunatatiri , nu majore , dar care bucura ochiul ...am incercat sa nu exagerez , am vrut sa o fac deosebita. Pun si poze cu interiorul si cu micile modificari facute...duminica probabil .

Da .... de peloapa te vorbim vorbeste si tu cu omu te rog si daca e vedem cum facem cu drumu

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Da .... de peloapa te vorbim vorbeste si tu cu omu te rog si daca e vedem cum facem cu drumu

stai asha ZIMule ca daca mai face omu asa ceva poate ne ajuta Serhio24 cu o posta ( ca ie mai eftin decat benzenu la un 8v sau 16v) si ne trimite doua.. asta daca vrea si poate si el :) ...

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

oricum trebuie s-o revopsesc , ca mi-au ciuruit-o pietrele .

In cazul in care persoana respectiva numai face asa ceva dar totusi vrei sa iti ajuti colegii forumisti...daca se poate sa ajunga la mine pleoapa aia intr'o zii o pot copia si face si 2 piese pentru voi.Precizez ca nu se intampla nimic cu ea daca as lua o matritza de pe ea, nu se strica nu se sparge nu nimic.Totul se poate face prin Posta cum ati zis si voi.Salut

Modificat de Ionutz82
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

ionutz si eu sunt din constanta! :scratch: dar eu caut o pleoapa "originala" pt. 4 faruri. am sanse sa mai gasesc? poate stii tu ceva de pe aici, din oras, si ma ajuti si pe mine. multam!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Cred ca stiu curtea aia de undeva! :D :screwy:

hehhehehe shhh let's keep it secret! :D

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

:( frate masina arata dragut foc in poze.. DAR!!! aia e fata de DACIE?!?!!??! :(

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Cum spuneam de oamenii cunoscatori! Daca Zender face masti de Dacie atunci e de Dacie ! :(

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!