Jump to content

O poza daca se poate


C.T.C.
 Share

Postare recomandată

@ crazy golf, :D, totusi, flacarile alea ma cam baga pe ganduri :huh: , superb ce pot spune, as vrea ca si masina mea sa scoata flacari din alea, mai ales cand stau cu ea la semafoare :D, pozele sunt superbe, @G60 dezlipeste prostia aia cu ferarri din spate :D , lasa sa se vada ca e golf, nu hibrid, (fac o paranteza , aici in timisoara am vazut un taxiu , dacia logan, vopsit galben si i loc de stema de la dacia avea lipite stemele de la ferarri, si de fapt ea nici pe degetu mic nu seamana cu asa ceva) <-- si chestia asta mi se pare o prostie :D

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • Replies 2,7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • iZOTOPE

    152

  • C.T.C.

    131

  • 88BLR

    121

  • eugen_zim

    106

mersi mult frate,flacarile sunt intradevar frumoase,imi plac si mie, dar ca sa faci si tu asa nu stiu te descurci intr-un fel,nu stiu este pur si simmplu din motor si din pedale,bafta si succes la flacari!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

@ crazy golf, :o, totusi, flacarile alea ma cam baga pe ganduri :D , superb ce pot spune, as vrea ca si masina mea sa scoata flacari din alea, mai ales cand stau cu ea la semafoare pare o prostie :D

off topic

ceea ce vrei tu se gaseste (FLAME THROWER KIT) este universal si nici nu costa foarte mult(100-150 E).din cate stiu eu nu merge pe diesel, numai k trebuie scoasa toba intermediara si catalizatorul pt. un efect mai pronuntat.Mai concret, un modul de control taie scanteia progresiv la motor si aprinde o bujie care este in toba finala. Aceasta arde gazele nearse, de aici si "fenomenul"... :D bafta multa :(

@crazy golf>....nu te deranjaza?. :(

Modificat de Bizonul
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

rabla mea iubita; jantele sunt de Opel - asa am cumparat-o si finantele-s putine. BBS vine acusica!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

La Crazy Golf e din motor .

Omu nu are nici un sistem care sa-i faca asa ceva PUR SI SIMPLU E SUPRA-ALIMENTATA :(

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

XANu, ce pot sa zic despre mk1 ala... funky :Driver:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Mondial!!! Frumos, frumos....Xanu-le o intrebare totusi, ce culoare ii trecuta in talon ? :argue: :Driver:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Multumesc pentru aprecieri.Exista masina ,dar din pacate in ultimii doi nu m-am prea ocupat de ea.Poate o sa o scot de la naftalina pentru urmatoarea intalnire (daca reusesc sa aflu din timp ).Legat de culori pe vremea cand am facut-o se treceau modificarile in cartea de identificare (negru-rosu-galben la culori ,zgomotul,etc.) iar in talon se trecea doar culoarea predominanta (negru in parerea lu'nenea de la RAR ?!)Inainte sa apara Porcu' in familie aveam de gand sa ii pun un motor mai puternic dar s-a amanat din cauza de fonduri!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

:( mah Alex vine lumea si pune o poza cu masina da tu deja ai parc auto si daca mai pui poza cu mk2 ala alb deja ai si flota ! Cat despre utmatoare intilnire fii pe pace ca nu te ratam ! :D

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Cele doua albe sunt tot Mk1 dar deocamdata n-am poze cu ele.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 2 weeks later...
Sorin Golf 3 cabrio

Sa intelegem ca aici nu sunt permise Mk3-uri? :D

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Sa intelegem ca aici nu sunt permise Mk3-uri? :D

dc nu? pana la urma trebuie sa ne cunoastem cu totii..... :D eu zik k se poate..

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Asta e frumusetea pe care incerc s-o pun pe picioare in momentul de fata(Golf 1 GTI cu motor de 1,6 carburatie)

In cea de-a doua poza se poate vedea in spate si "batranica"diesel :D

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

aoleuuuuuuuuuu fratilor.............voi vedeti ce are xanu in curte?mama frateeeeeeeeee...nu mi-ar mai trebui nici apa nici mancare!!!uite ce am si eu.......

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 2 weeks later...

mai sa fie.....ne-am adunat putin peste 20!si sunt convins k sunt unii dintre noi care mai au ceva de spus.haideti sa nu-i lasam pe cei cu mk3 sa ne "depaseasca" ....sa le aratam noi :P

Modificat de Bizonul
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

rabla mea iubita; jantele sunt de Opel - asa am cumparat-o si finantele-s putine. BBS vine acusica!

stiam eu de ce o numeam rabla! mama ei :P

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

I think i'm in love :)

Arata BETON, e intretinuta cum trebuie. Felicitari.

P.S: spune-ne si noua cat te-au costat aparatorile de la geam pt. vant pls.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

I think i'm in love :)

Arata BETON, e intretinuta cum trebuie. Felicitari.

P.S: spune-ne si noua cat te-au costat aparatorile de la geam pt. vant pls.

Aparatorile au fost 1.200.000 montaj inclusiv (dureaza 5 min ). Este o firma in Cj ,care le aduce din ungaria , tot acolo mi-am pus si foliile Lumar (omologate RAR ) .Daca aveti nevoie de aparatori din acestea , o sa ma duc sa vad un update de pret .

Gandul meu era sa vand masina in primavara ........dar ma mai gandesc ......oricum pretul pe care il cer e mare , ca am bagat bani in masina in dotari extra si am intretinut-o foarte bine ..

Ok , sorry pt offtopic , ma bucur ca va place masinuta mea ...........:-) o sa pun si poze la interior soon ...

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Sautare!

Membrii mai vechi stiu povestea iubirii mele ....au fost acolo zeci de poze cu "refacerea"...

Modificat de aurex
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!