Jump to content

Iran


livachis68
 Share

Postare recomandată

Salut! Am mare nevoie de ajutor? Trebuie sa plec in Iran si pe net am găsit prea puțin.a fost cineva? Mi-ar prinde bine ceva informații despre viza, prețuri, cazare, obiceiuri! Multumesc

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 4 months later...

acum am dat si eu de topicul asta

ai ajuns pe acolo sau nu?

in linkul de mai sus exista si unele "balarii" la partea cu carburantul:

Atenţie: În Iran nu există pompe de alimentare cu motorină decât pentru autocamioane, în cazul în care deplasarea se va efectua cu autoturismul este indicat ca motorul acestuia trebuie să fie alimentat cu benzină

Stiu personal o doamna care nu are probleme in alimentarea agregatului din dotare cu acest carburant si sint convins ca Pejou 206 nu se cheama acolo camion, chiar daca il scrie de la dreapta la stinga :D

Cel mai bine e sa plecati fara masini, indiferent de motorizare, ca sa nu timpiti de cap cind vedeti cit costa un plin :lol:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!