Jump to content

Piese Felicia - cu 95% reducere in luna decembrie


ultimu_neuron
 Share

Postare recomandată

Salut,

Intamplator ma uitam pe site-urile dealerilor Skoda in Romania in cautare de niste jante modelul "Spider" pentru Octavia 1 si am dat peste o informatie care ar putea interesa proprietarii de Felicia.

La Brady trade in Bucuresti au piese pentru felicia cu 95% reducere. Din cate am citit, oferta e numai pentru luna Decembrie.

Sper ca administratorii forumului sa nu considere postul meu drept reclama. Intentia mea e sa dau mai departe o informatie catre niste oameni interesati.

Nu sunt comerciant, nu lucrez pentru ei, nu am niciun interes sa le promovez numele si ofertele asa ca sper sa nu va suepre postul meu.

Acesta este linkul la pdf-ul cu reducerile http://www.bradytrade.ro/assets/files/Documente/Lichidare-piese-Skoda-Felicia_Brady_dec.11.pdf

Sper sa va ajute...sunt niste preturi extrem de mici. Mi-ar palea sa vad si pentru Octavia niste reduceri de genul asta :D

Numai bine!

Victor

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • Administrator

Sper ca administratorii forumului sa nu considere postul meu drept reclama. Intentia mea e sa dau mai departe o informatie catre niste oameni interesati.

Din contra, este o informatie cat se poate de utila si care poate ajuta membrii comunitatii.

Multumim pentru postarea ei.

PS: I-am editat si titlul pentru a fi cat mai edificator in ceea ce se vrea a fi acest topic.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Multumesc. M-as bucura sa ajute pe cineva.

La preturile astea merita sa cumperi anumite piese gen faruri sau bari fata-spate macar sa le ai ca rezerva in eventualitatea unui eveniment neplacut...mai ales acum ca vine iarna si tamponarile usoare sunt mai dese din cauza ghetii.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

ce preturi au si astia..zici ca sunt la guma de mestecat :) f frumos

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

IS87HEL - Andrea

problema ar fi ca nu prea au ... au cate o bucata 2 ... la care ai nevoie de set nu au decat o bucata... de exemplu la amortizoare..... preturile da sunt foarte bune... nici in targ la mana a 3a nu gasesti asa preturi :))

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!