Jump to content

VW Golf .:R - The blue rabbit


DarianM

Postare recomandată

In aceasta seara am concluzionat ca masinile noastre trag la fel :)) :Driver:

Cristi poate confirma.

Modificat de JUG
Link către comentariu
  • Replies 349
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • DarianM

    105

  • JUG

    31

  • Kostas

    29

  • xht20

    25

Top Posters In This Topic

Posted Images

Pe loguri arata putin mai mult boost in setarea 7 - 4 - 9 dar acum ramane de vazut live. Imi pare rau ca nu am putut ramane sa vedem diferentele concrete, pt ca masuratoarea mea cu etalonul (Cristi) nu se pune, aveam fuel cut, si mi-a intrerupt de 2 ori pe 3 si 4

Link către comentariu

Asta pana am gasit setarile ideale pentru masina ta. Le pusesem asa doar ca sa poti pleca din service pana in celalalt service urmand ca apoi sa mergem pe A2 la loguri.

Link către comentariu
Cristian Tanase

parerea mea e ca cele 2 R uri sunt egali poate poate un mic plus pentru Darian la 200 +. propunerea mea e sa punem amvelopele de vara si sa incercam pana in capat asa cum am facut eu cu ciosmi :))

ah si ce vreau sa mai adaug e ca mi se pare ca JUG ul incarca mai repede decat Darian :)

Link către comentariu

Mie nu mi-a incarcat atunci de la setari, softul era provizoriu. O sa vezi acum :P

Link către comentariu

Putem sa incercam pana in capat, dar nu vei fi in avantaj. De la 200 in sus se vede turbina mai mare si K04>K03 IHI.

Link către comentariu

Pe 10 aprilie iau si eu masina, si o sa merg cu voi pe circuit. Sunt curios cum sunt la boost minim (1 bar) pe benzina de strada vs S2 R

Modificat de TEFF
Link către comentariu

Pai la 1 bar cati CP ai ? >500 presupun...Deci ar trebui sa fii macar 2 masini in fata, mai ales ca ai o masina ceva mai usoara.

Link către comentariu

400cp la 1 bar. A mea cu siguranta nu o sa fie mai usoara ca a ta

Modificat de TEFF
Link către comentariu

Lasa Andrei ca jucam murdar, cand nu e atent Stefan ii bagam un cartof pe teava :)) asa ca sa avem o sansa si noi astia mai mici :P

Link către comentariu

:))))))) e si asta o varianta, dar la cu ce viteza ies gazele, cred ca il scot direct chipsuri

Link către comentariu

Urmeaza si clipul cu fly by

Modificat de DarianM
Link către comentariu

Ca sa il citez pe MO: bun bun bun buuuun

Ai uitat sa specifici ca drumul era privat. Marcajul acela cu limita 50km/h e vechi parca, nu? De pe vremea cand era drum public

Link către comentariu

Nu incalcam nici o lege daca eram pe drum public. Am accelerat decat pana la 59 km/h. Daca se aud mai multe schimbari de trepte e pt ca am schimbat manual.

Si da e drum privat semnul e ramas de pe vremea cand era deschis circulatiei

Modificat de DarianM
Link către comentariu

Senzational sunet!Abia astept sa vina caldura sa o vedem live :icon_thumleft:

Link către comentariu

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!